Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ford Fiesta 2001, diesel, inmatriculata RO
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabi_gabi1989
Masina este in 3 usi, culoare visiniu metalizat, motor 1.8 TDDI merge foarte bine, nu bate, nu troncane, distributie schimbata la 161000 km, nu consuma ulei, nu are martori aprinsi, accept orice test, consum in oras sub 7 iar in exterior depinde de viteza 4.5-6

Anul acesta au fost schimbate la masina: bielete antiruliu, bucsa bara stabilizatoare, flansele de la amortizoare cu tot cu rulmenti

Masina are 4 cauciucuri de vara + 4 iarna

Accept si diverse schimburi + - diferenta


0762 980 342


2450 euro negociabil



bashtalu
incearca cu niste poze si de unde esti
gabi_gabi1989
Sunt din Craiova, pretul este negociabil, sau chiar schimb (mi-am gasit deja masina, insa poate primesc o oferta mai bune, dau si diferenta pentru masini mai noi)

poze nu ma lasa sa pun, habar nu am de ce, tehnic masina merge foarte bine, iar optic este in stare buna, prezinta putina rugina la aripile spate (boala fordurilor fiesta) si o zgarietura pe aripa stanga

daca cineva doreste mai multe detalii sau poze rog sa trimiteti un mail gabi_gabi1989@yahoo.com sau 0762 980 342, o sa incerc mai pe seara sa redimensionez pozele (poate de asta nu merge), sa se vada masina
gabi_gabi1989
up
gabi_gabi1989
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.