Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia 1300-1310
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
hangover
Vand urmatoarele piese dacia 1300-1310


Luneta(cu dezaburire) + parbriz (fara chedere) - 100 lei ambele
user posted image

Faruri rotunde model ( OO===OO ) stare buna cu suportii de prindere - 60 lei
user posted image
user posted image

Stopuri frana complete - 50 lei
user posted image
user posted image
Capac culbutori - 20 lei
user posted image

Vas expansiune -20 lei
Curat, nu este spart, vine cu capacul superior si conducta de cuplare a furtunului.


Vas lichid parbriz cu pompa 30 lei
foarte curat, nu este spart, vine cu suportul de prindere

Carburator Carfil - pretul il stabilesc la predare caci nu ii cunosc starea de functionare
Starea carb. este buna, dar nu stiu daca functioneaza corect sau nu. Mai am un delco in aceeasi situatie. Impreuna cu pompa de benzina prefer sa le dau cuiva din Bucuresti care sa poata analiza starea lor la fata locului.
Pompa benzina

Gat lebada scurt filtru aer - 5 lei

Lumini laterale spate - 10 lei
user posted image

O singura bucata

Ceas bord - 50 lei
user posted image

Ventilator radiator - 30 lei
user posted image
user posted image

Scrumiera clasica - 10 lei
user posted image


*Mentiuni - intrucat nu ma ocup cu vanzare componente, preturile afisate pot fi mai mari decat ar trebui (posibil). Asadar, daca in comparatie cu acelasi produs in aceeasi stare, pretul difera semnificativ, voi negocia.

**Starea pieselor este buna, le'am pastrat pentru o reconditionare dar nu mai este cazul.








22 Jun 2012, 10:32:
UP!

22 Jun 2012, 11:00:
Se adauga cutie viteze 5 trepte 150 lei
catageo
Vreau eu semnalizarile fata. Care este ultimul pret?
hangover
Sunt pentru spate, cel putin de acolo le'am luat si nu am decat o bucata caci perechea a crapat la demontare.

22 Jun 2012, 11:42:
e posibil ca cele 2 stopuri de frana (cred) sa fie de fapt semnalizari fata, nu sunt sigur. Va rog sa comparati cu ce aveti nevoie dvs. si daca se potrivesc astept un rsp. Multumesc
catageo
QUOTE(hangover @ 22 Jun 2012, 12:20)
Sunt pentru spate, cel putin de acolo le'am luat si nu am decat o bucata caci perechea a crapat la demontare.

<span class='edit'>22 Jun 2012, 11:42:</span>
e posibil ca cele 2 stopuri de frana (cred) sa fie de fapt semnalizari fata, nu sunt sigur. Va rog sa comparati cu ce aveti nevoie dvs. si daca se potrivesc astept un rsp. Multumesc
*



Deci este vb de lampile fata cu semnalizare si pozitie ptr dacia 1300. Care este ultimul pret? Nu au nici o legatura cu stopuri de frana.
hangover
30 ambele, iar daca nu sunteti din Bucuresti sau Constanta, platiti transportul.
catageo
lasa-mi un nr de tel te rog
hangover
am trimis pe mail.

<span class='edit'>22 Jun 2012, 15:28:</span>
Adaug poza cu vasul pentru lichid parbriz.
cel mic cu prinderea metalica este la vanzare, poza cealalta este o alternativa (poza nu este reala) dar ofer posibilitatea sa dau un model sau altul, in functie de ce aveti nevoie.


Semnalizarile fata sunt rezervate "catageo" le va primi curand.

Restul sunt valabile.
hangover
UP!
hangover
UP!
hangover
UP!
hangover
up!
geaniunicul
QUOTE(hangover @ 11 May 2012, 20:22)
In primul rand imi cer scuze daca postez gresit, am cautat sectiune de donatii si nu am gasit  happy.gif
Cum zice si titlul, donez 4 * fete usi dacia 1310 2 textil 2 vinil, cu accesorii fara scrumiere pe spate.

Nu sunt in stare perfecta dar daca cineva se poate folosi de ele le dau cu placere.

Pentru Bucuresti zona Militari Cora Lujerului, pentru Constanta, ori la urmatorul drum le aduc ori Simpa 10 lei transport.
*



Buna seara, sunt interesat de cele 4 fete de usi, le mai aveti? la cora lujerului este perfect sa ne intalnim. tel 0785.298.524. Cu stima va doresc o seara buna
hangover
UP! semnalizarile au plecat
tpv
un ultim pret pt cele patru faruri cu suporti?
hangover
cam asta ar fi ultimul pret (60 lei) cred ca este destul de rezonabil.

8 Jul 2012, 09:04:
UP!
hangover
@geaniunicul . Pentru fetele de usi va rog sa ma sunati 0721052132, nu pot trimite mesaje private.
Lde 2100
Salut.Pune te rog niste poze cu spatele suportilor de faruri.Au prinderile pentru cablurile de reglaj?Le iau eu daca le au si merg.
hangover
UP!

10 Jul 2012, 11:17:
@Lde 2100 Pe seara pun pozele cu suportii

10 Jul 2012, 22:23:
Pozele promise cu suportii de faruri

11 Jul 2012, 13:16:
up!
hangover
UP!
hangover
UP!
hangover
UP!
hangover
UP!
hangover
UP!
tpv
Faruri +suporti , ofer 50 lei .
hangover
pentru faruri va rog lasati un nr de tel sau adresa mail in PM.
tutu
Ofer 20 lei pe vasul de spalat parbriz+pompa !
hangover
up!

2 Aug 2012, 07:13:
UP!
hangover
UP!

4 Aug 2012, 09:00:
UP!
hangover
UP!

8 Aug 2012, 08:08:
up! (vasul si semnalizarile date, se adauga cateva carburatoare si pompe de benzina)
hangover
up!
hangover
up! s'a dat si capacul de culbutori + ventilator fulie, restul inca valabile

16 Aug 2012, 07:50:
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.