Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inchiriere Espace IV pt o filmare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Safrane,Velsatis,Avantime si Espace
paul_coseru
Va salut. Numele meu este Paul Coseru si lucrez la o Casa de productie cinematografica din Bucuresti.Domino Productions se numeste. Am nevoie pt o filmare la Brasov, pe data de 25 iunie 2012 de un Renault Espace IV, culoare gri. Daca este cineva interesat, va pot da mai multe detalii despre filmare si despre bugetul pe care il am la dispozitie. Va multumesc. Detalii pe mail sau la tel 0734 700 272.
espacern
Daca nu este secret...mai multe detalii:
Platiti combustibilul?
Cat dureaza filmarea?
Renumeratie pentru sofer?
Daca vin cu Espace 4 cu cutie automata 3.5V6?

@+
paul_coseru
Buna ziua..din pacate nu va pot trimite PM (nu am destule postari) dar daca imi dati un nr de telefon va pot suna sa va explic mai in detaliu despre ce este vorba. Nu este secret, platim si combustibilul si chiria masinii. Filmarea dureaza in jur de 12 ore.
espacern
QUOTE(paul_coseru @ 18 Jun 2012, 18:23)
Nu este secret, platim si combustibilul si chiria masinii.

Se pot posta atunci aici detaliile......nu?

@+
paul_coseru
Chiria pentru masina este 100 euro + combustibilul aferent (nu pot estima cat combustibil se va consuma). In mare parte se va filma cu masina pe platforma (o platforma speciala trasa de camera car ). Si o parte se va filma cu masina pe rotile ei, mergand pe drumul dintre Brasov si Poiana. Doar ca in a doua parte, masina ar trebui sa fie condusa de unul dintre actori.
espacern
Multumesc pentru precizare....
Banuiesc ca pentru cei 100 € se plateste impozit si TVA.

V-am trimis un mail.
paul_coseru
Nu am primit inca mail-ul de la Dvs. Daca puteti sa-mi dati si o factura va fi plus TVA. Daca nu, putem face un contract intre firma noastra si Dvs (ca persoana fizica). Mi-ar mai trebui niste poze ale masinii (interior + exterior) pentru a le arata regizorului.
espacern
Am trimis mail prin intermediul forum.reno.ro pentru ca dvs.nu a-ti postat adresa de mail.
Daca doriti sa-mi trimiteti o copie dupa contract sau sa-mi trimiteti alte informatii:espacern@gmail.com

@+
paul_coseru
Adresa mea de e-mail este : paul.coseru@yahoo.com. Oricum v-am trimis un mail sa putem comunica mai usor.

18 Jun 2012, 18:43:
Adresa mea de e-mail este paul.coseru@yahoo.com
V-am trimis un mail pentru a comunica mai usor.
Va multumesc
espacern
Sunt nevoit sa declin oferta Dvs.
Poate aveti mai mult succes cu cautarea unei masinii pe alte forumuri.....VW.
Salutari regizorului...

@+
paul_coseru
Va multumesc pentru timpul acordat...poate data viitoare.
Numai bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.