Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jante 17 Megane 2 Tunning
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
ab1ss
Salutare, am un megane 2 hatchback - 1.5 DCi - 2005, ma intereseaza sa achizitionez jante pe 17 (daca stie cineva de unde se pot cumpara) eventual schimba cu jantele mele de aliaj pe 16 + diferenta.

Sunt interesat si de achizitionarea unui body kit RS.

Ceva sfaturi de fzori in Romania? unde il pot instala si vopsi (eu nu ma pricep)

Va multumesc.
LiviuHF
Salut,
Cred ca cei mai in masura sa vina cu sfaturi sunt cei ce au deja asa ceva pe masinile lor si care banuiesc ca inainte au tot cautat(s-au "documentat" in prealabil,pana sa faca o achizitie/alegere).topicul este chiar foarte util daca si colegii binevoiesc sa vina cu link-uri si sugestii ar fi super&util pentru foarte multi dintre noi.
Uite aici link body kit-uri,dar sunt cam scumpe astea de aici plus ca din ce am observat sunt mai toate pentru hatch sau break ori cabrio,nu am vazut pentru sedan(gasisem ceva pe la turci pe niste site-uri insa s-a formatat calculatorul si am pierdut toate informatiile adunate).Asteptam pe experti si care au trecut deja prin acest proces de upgrade/modernizare&infrumusetare a masinii sa dea o mana de ajutor.Toate cele bune
Cu stima,LiviuHF
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.