Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane II
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nebunu'
Vand Renault Megane II Dynamic
motor:1.4 16v 101CP(74KW)
km reali:91.000km
an:06/2003
culoare: gri
dotari:ABS, Servo-electric, 6xairbag-uri, 2xgeamuri electrice, folie omologata, Radio CD, comenzi in volan, kit Xenon, alarma, cauciucuri noi, 2 chei cartela, textile ISOFIX
Tara de provenienta FRANTA, inmatriculata RO, masina arata foarte foarte bine! cosumabile schimbate recent, este tinuta din scurt...

pret:4.500euro
tel.0743578465
TheSting
Fara suparare dar ai 6 airbag-uri nu 4
nebunu'
UP!
DanCVA
QUOTE(TheSting @ 1 Jun 2012, 22:27)
Fara suparare dar ai 6 airbag-uri nu 4
*



Fara suparare, dar versiunea asta are 6 airbag-uri: in volan, in bord la pasager, cortina stanga, cortina dreapta, scaun stanga, scaun dreapta.

TheSting, din pozele pe care le-am vazut cu masina ta, tu ai 8 airbaguri pe masina. Este un mister pentru mine, dar din ce am vazut mai ai si airbag-uri torace la pasagerii de pe bancheta spate.
nebunu'
UP!
nebunu'
up!
nebunu'
multumesc de aprecieri tuturor, dar tin sa mentionez faptul ca masina eu doar o promovez, iar benzile acelea cromate mie nu imi plac deloc, sunt benzi cumparate la metru si lipite, un fel de kitsch-tuning, dar asta nu ,,umbreste" faptul ca masina este impecabila, tinuta din scurt, cu toate actele la zi , absolut toate documentele care atesta calitatea pieselor schimbate si promtitudinea cu care sa intervenit la schimbare tuturor consumabilelor si in remedierea problemelor aparute pe parcursul rularii masinii.
nebunu'
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.