Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dimensiuni sticker plafon f1team
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
eugenTL
Ma poate ajuta cineva cu dimensiunile dreptunghiurilor de pe plafon?
- ma gandesc ca intr-un program de piese/accesorii exista; eu n-am un astfel de program
- sau poate are deja cineva asa plafonul din fabrica biggrin.gif si poate masura

http://r.twenga.co.uk/g3.php?pg=VDs1NzM4Mz...2ViNDVmOTQyZA==

eviliguana
salut, scuze de off-topic insa vroiam sa te intreb daca ai gasit pe undeva de cumparat astfel de stiker-ere? As fi si eu interesat. Multumesc
eugenTL
se gasesc pe ebay toate la pachet... pe mine ma intereseaza doar cele de pe plafon pt a le modifica putin si a le colanta apoi
Catalinmodena
Dar vai Eugen,cum iti vei pune tu acele stick-ere ce sunt puse decat pe masinile ce trec pe la divizia Renault Sport pe al tau megane 1.5 simplu? radmasa.gif

A,sau nu este acelasi lucru cu a pune un inscris cu ''sport''? rolleyes.gif
eugenTL
Ai inteles gresit doh.gif . Nu-mi voi pune acele stickere stai linistit. MA voi folosi doar de ideea pt plafon unde vor fi niste schimbari.
Dar vezi ca nu reno f1 team a inventat patratele pe plafon, le gasesti si pe citroen si pe mini si pe altele.. iar aici e vorba ca-mi place designeul, nicidecum ca imi place scrisul SPORT, sau ca scrie pe masina ceva ce nu e.
ps: pe masina mea nici renault nu mai scrie...deci sport crede-ma ca nu vei vedea vreodata, pt ca nu e. Deci mai astepta ceva ca sa ma poti ataca harhar.gif

Nu stiu varsta ta dar e grav daca nu faci diferenta intre a scrie SPORT pe o masina care nu e sport (o masina nu e sport datorita unor bari,eleroane,stickere---acestea doar infrumuseteaza masina) si SPORT pe o masina care merita si a fost botezata asa din fabrica. Un kit de M pt bmw, nu va face acel bmw un M(incat sa scrii pe el M), ci doar il va infrumuseta si nu e nimic rau in asta. Dar probabil daca puteai sa-ti pui jante de bentley pe reno, ai fi considerat ca poti scrie pe portbagaj bentley ca nah ai jante de bentley doar radmasa.gif
Sper sa termin subiectul asta cu tine si de ce nu sa intelegi si ceva asta daca nu esti capcaun
--- cu un kit sport+jante infrumusetezi o masina
--- cu scris sport,amg,m,st,rs pe o masina doar infrumusetata o dai in kitch/tiganie/penibil
Adrian00
Eugen, up.gif
Catalinmodena
Stai linistit ca am o varsta ok.

Ai dreptate, e ca tine.No comment!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.