Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] urgent difuzor fatza Solenza (original)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Solenzul
excl.gif Buna ziua domnilor si doamnelor! cool.gif
Doresc sa achizitionez cat mai repede un difuzor de usa de Solenza. 1zhelp00.gif Este vorba de acel difuzor cu care masina vine echipata din fabrica. Doresc ca difuzorul sa fie in stare buna atat estetic cat si functional. tocilar.gif
Ma intereseaza in special unul, dar daca mai aveti inca unul care arata la fel de bine voi achizitiona doua bucati. coolspeak.gif Astept cu interes ofertele dumneavoastra insotite de poze. coolpics.gif
O seara buna va doresc! respekt.gif






PS: Topicul se va inchide si probabil va fi si sters atunci cand voi achizitiona ceea ce doresc.
Solenzul
UP!
Nimeni?!? Inca astept oferte. Am mare nevoie.
Solenzul
UP!
dannygambino
am eu, ai alte difuzoare bune sa intre in orificiul ala din usa fara a modifica nimic?
Solenzul
Salut Dannygambino!

Nu am altele si nu stiu daca s-ar potrivi altele fara absolut nici o modificare. Din ce am mai auzit in general am inteles ca sunt si alte difuzoare ce se potrivesc acolo. Dar sa iti spun o marca sau un model nu cunosc. Stiu doar ca sunt difuzoare cu diametrul 13 cm cele care se potrivesc acolo. Modificarea face ca magnetul respectivului difuzor sa intre in locas. Mie nu imi trebuie cinestie ce sunet de aceea caut difuzoarele standard. Acum ca tu spui ca ai acele difuzoare m-ar interesa sa vad poze cu ele si sa imi comunici un pret. De preferinta in PM (mesaj privat) ca sa nu vada concurenta wink.gif . Astept!

O seara buna!

dannygambino
sincer sa fiu habar nu am cat sa iti cer, iar poze ceva mai tarziu, ca mai am cateva de facut pe la masina, si probabil sa le inlocuiesc pe alea cu niste pioneer pe care le am (numa ca asa ma foote o lene in a taia din fata de usa iar... ca sa intre magnetii -de numa')

gata si modificarile , montat 2 pioneer 2x25w in usi, si scos panaramele de le doresti tu, soptes-te tu o oferta ca eu nu pot sa dau pm inca sad.gif
Solenzul
Mersi de poze. Ai mesaj privat de la mine.
Solenzul
Topicul se poate inchide si eventual sterge pentru a nu mai ocupa locul si spatiul pe server.

Difuzoarele au fost achizitionate de la utilizatorul Dannygambino deoarece a fost singurul ce mi-a facut oferta. Difuzoarele sunt exact ca in poza, in stare buna si estetic si functional si sunt pe deplin multumit. Pe aceasta cale ii multumesc pentru seriozitatea si promptitudinea de care a dat dovada. Va doresc tuturor o seara buna!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.