Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dotari
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Tutoriale
alin4laguna
Salut e prima oara cand folosesc acest site...ma puteti ajuta va rog,locuiesc in Anglia am o Laguna priviledge din 2002 1.9 120BHP si as vrea sa mai aflu ceva despre ea.cum gasisem pe site faza cu blocarea usilor sa ti apasat pe butonul de inchidere pentru ca de fiecare data cand pleci de pe loc sa se blocheze automat usile.mai stiti ceva faze asemanatoare?am citit in cartea masinii ceva legat de luminile exterioare cum ca daca o descui se aprind proiectoarele sau faza scurta...am cum sa activez optiunea asta?daca tin apasat pe butonul de inchidere de la telecomanda se inchide trapa si geamurile.,se poate daca tin pe deschidere sa se deschida geamurile?ce alte dotari mai stiti sa activati?
Ve multumesc si imi cer scuze daca am facut o prostie ca am deschis acest topic.
stoicanicolaeionut
Rog un moderator sa-l mute la tutoriale Laguna 3 sau macar in forumul de Laguna 3. Este interesant de aflat tips&tricks la Laguna3 biggrin.gif smile.gif
alin4laguna
Da,as vrea sa aflu tips&tricks.doar ca eu am laguna 2.ma puteti ajuta?multunesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.