Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia Solenza
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tepy15
Buna ziua,

Doresc sa cumpar o Dacia Solenza benzina sau diesel care sa aiba ca dotari macar servodirectie , de preferat de la primul proprietar.
Pretul oferit de mine este 6000 RON negociabil
Astept oferte concrete, exclus intermediarii.
tepy15
up sau cumpar logan maxim 120000 de km 2000 Euro.
donlucyan
nu vei gasi o solenza la 60mil decat niste cotete,poate o supernova sa gasesti la bani astia,de logan la 2000e si 120000km nu ai nici o sansa,sau poate un taxiu.
MickeySol
Fa un efort si mai pune ceva la aia 2000 si am o slz full intretinuta. Daca nu vezi ca are unu o dacia nova la 1500 euro
tepy15
@donlucyan - Spre surprinderea ta si a mea am gasit solenza la 5000 ron cu pierderi de lichid la servo directie, 80.000 de km, si logan de la un prieten care il conduce si acum la 8500 ron cu 150.000 de km cu toate dotarile bine numai el a condus si e masina de firma, dar mi-a zis frate trebuie sa mai bagi ceva bani in ea..adica vreo 1500 - 2000 RON.

@MickeySol - Cat despre solenza ta, ce sa zic arata super bine, dar momentan mai asptept un pic, sincer as alege un logan decat o solenza.

Apropo de cand intra taxa de mediu inapoi stiu ca de la anul dar de cand mai exact?

Mai astept oferte.

MickeySol
Nu mai intra tati ca a venit ponta la putere cu ajutorul lui crin care o sa candideze si el la presedentie la anu asa ca nu o sa faca chestia asta. Se pierde ideea pana atunci, in nici o tara nu exista asa cva doar la hotii de romani, daia vrea sa emigrez ca ne pun astia pielea in bat pana la urma, sau noi lor? gun3.gif
jaaL
Deviați excl.gif . tepy , nu cred că vei găsi solenza acceptabilă la 6 000 de lei...părerea mea !
tepy15
Repet nu vreau neapărat cu geamuri electrice, oglinzi electrice, sau aer conditionat, doar servo.
Mai aștept că nu mă grăbește nimeni, sper să găsesc. Up
by_pilu
QUOTE(tepy15 @ 11 May 2012, 12:28)
Repet nu vreau neapărat cu geamuri electrice, oglinzi electrice, sau aer conditionat, doar servo.
Mai aștept că nu mă grăbește nimeni, sper să găsesc. Up
*




pai nu vrei nu vrei .. dar aia cu servo le are pe toate .. gasesti si la 6000 de lei dar doua intr-una ( lovita . taiata ) etc
ionik_e4
by_pilu,s-ar putea sa gresesti...a mea este rapsodie,si are servo,proiectoare,turometru si bari la culoare..deci cred ca gaseste..
jaaL
QUOTE(ionik_e4 @ 11 May 2012, 13:14)
by_pilu,s-ar putea sa gresesti...a mea este rapsodie,si are servo,proiectoare,turometru si bari la culoare..deci cred ca gaseste..
*



Și tu ai vinde'o pe a ta cu 6000 de lei?
by_pilu
QUOTE(jaaL @ 11 May 2012, 13:37)
Și tu ai vinde'o pe a ta cu 6000 de lei?
*




ai zis-o si u acum .. 6000 X 2 + 3000
mihailjan
Salut,

O dau eu pe a mea cu 6900 lei. Masina arata foarte bine, am facut schimburi ulei + filtre aer+ulei anual, i-am pus UCH Logan + schimbat chei, schimbat planetara stanga acum 2 ani + placute frana anul trecut
Nu i-am schimbat distribuitia inca pt ca m-am gandit sa o vand.

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...olenza+rapsodie

Mihai
COSMIN-uau
si eu te pot ajuta cu o solenza confort 75 mil cos_myn86 daca esti interesat
tepy15
QUOTE(by_pilu @ 11 May 2012, 14:02)
ai zis-o si u acum .. 6000 X 2 + 3000
*


Sincer mi se pare mult pentru o solenza.

QUOTE(mihailjan @ 13 May 2012, 13:03)
Salut,

O dau eu pe a mea cu 6900 lei. Masina arata foarte bine, am facut schimburi ulei + filtre aer+ulei anual, i-am pus UCH Logan + schimbat chei, schimbat planetara stanga acum 2 ani + placute frana anul trecut
Nu i-am schimbat distribuitia inca pt ca m-am gandit sa o vand.

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...olenza+rapsodie

Mihai
*


Momentan mai caut, mersi oricum pentru oferta.


QUOTE(AG-20-UAU @ 13 May 2012, 21:39)
si eu te pot ajuta cu o solenza confort 75 mil cos_myn86 daca esti interesat
*



As vrea so vad pacat ca esti din AG.



Astept si alte oferte.
COSMIN-uau
de unde esti poate trec pe la tine
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.