Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] sau dezmembrez Renault 15 GTL 1977(PH2)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
4turbo
Dezmembrez Renault 15 GTL inainte de a-l duce la Remat. Scaunele, plansa de bord cu exceptia ceasurilor si bancheta spate nu se pot da, restul pieselor sunt toate disponibile.
Masina merge perfect, motor 1289 60CP carburator dublu corp original. Rugina foarte putina si doar la suprafata, toate componentele caroseriei pot fi folosite.
E-mail: iustin@4turbo.ro
0747-176966
0730-487846
0769-181238

Renault_

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dragos BN-LIA10
Buna, la ce pret te-ai gandit??? ...dar numai intreaga cu scauna, bord etc....ce an de fabricatie este? Cutie cu 4 sau 5 viteze?
4turbo
Eu am scris clar ca am cumparat masina ca sa iau scaunele si bordul. Daca te intereseaza orice alta piesa fa-mi o oferta.
P.S. Cutia este in 4 trepte.
renault 17 tl
Salut, pacat ca asa bijuterie ajunge la REMAT. Eu am un R17 faza 1 din 1972 si merge impecabil. Sunt dispus sa-ti cumpar masina si fara bord si fara scaune. Lasa un PM cu privire la oferta.
Axll
cit vrei pe motor complet?
1100 Rs
Care este pretu, masini fara piesele luate de pe ea ?
4turbo
masina fara bord , scaune si bancheta spate: 1500lei
motor cu toate anexele + cutie de viteze 4 trepte si ambreiaj nou - 400lei sau cea mai buna oferta. Motorul functioneaza ireprosabil si se poate proba.
Ceasurile de bord(toate 4): turometru, voltmetru, ceas electronic, temperatura apa si vitezometru pana la 200 - 200lei sau cea mai buna oferta
renault 17 tl
Sunt interesat de achizitia masinii. Vreau insa detalii daca o pot reinmatricula, adica daca are certificat fiscal, itp, asigurare valabile. In plus, fiind din alt judet va fi nevoie si un certificat de autentificare de la RAR.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.