Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Monitor CRT si Transmitator FM
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
TheSting
excl.gif In primul rand apelez la spiritul civic din voi si as dorii sa intelegeti ca doresc sa donez aceste produse unei persoane care chiar are nevoie de acestea si nu doar pentru ca sunt gratis.
Livrarea oricarui dintre cele 2 produse se va face doar personal in Bucuresti sau zonele limitrofe a Bucurestului.

Monitor CRT, "IBM", 17 '' = acesta merge perfect,
[attachmentid=1627805296] [attachmentid=1627805297]

Transimtator FM "Well" = acesta este nou si nu a fost folosit decat 3 minute, pt a vedea cum se aude. Din pacate cand l-am probat am pierdut telecomanda si nu am mai gasit-o, dar toate optiunile acestuia exista pe el si poate fi folosit fara absolut nici o problema si fara telecomanda.
=acesta contine: -slot card SD(HC)/MMC si USB PANA LA 8 gb
- format audio MP3.

-equalizer: natural, rock,classic, soft,jazz,
-DBB. Frecventa:206; = 87.5-108 MHZ.
[attachmentid=1627805304] [attachmentid=1627805305]

25 Apr 2012, 17:22:
Transmitatorul FM a fost donat.

.

25 Apr 2012, 17:25:
Daca cunoasteti pe cineva ce are nevoie de monitorul de mai sus va rog lasati un post sau trimiteti un PM.
TheSting
QUOTE(Hack @ 26 Apr 2012, 08:28)
Intr-un post anterior vindeai monitorul ala, acum vorbesti de "spirit civic"? huh.gif
*



M-am hotarat sa-l donez in loc sa-l vand. De ce vi-se pare asa iesit din comun?
Nu va inteleg aceasta aroganta. Apelez la spritul civic din om, deoarece sunt foarte multi oameni care vor un produs doar ca este gratis. Dumneavoastra sunteti in mare nevoie de posturi? Vad ca aveti placerea sa faceti arogante legate de orice topic. Va rog frumos poate intelegeti nu este civilizat ceea ce faceti.
TheSting
Cu ajutorul userului "total" am dat monitorul unui pusti care are nevoie de el. Ii multumesc pe aceasta cale.

Transmitatorul FM a fost dat unui vecin ce are o Dacie 1300 reconditionata si are casetofon stock (fara caseta, fara CD doar radio FM si AM).

Va multumesc si daca aveti bunavointa se poate inchide acest Topic.
Leo0608
se poate inchide, monitorul a ajuns la un copil de la tara fara posibilitati financiare
monitorul e ok dpdv tehnic!
multumesc daciaclub!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.