Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] TABLETA PC ALLWINNER I1 - ca noua !
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
FRATELLO
TABLET PC ALLWINNER I10 SUPERSLIM, ANDROID 4.0, ECRAN CAPACITIV 7 INCHI, WI-FI, G-SENZOR, GARANTIE !

Specificatii Tehnice TABLETA PC ALLWINNER I10 SUPERSLIM

Display: 7.0 inch, Resolution: 800*480. Capacitive Touch Screen, 5 point touch
CPU Chipset: ALLWINNER A10 1.2GHz ; GPU 400 Mali - hardware acceleration for allmost 3D game !
RAM: DDR3 512 MB
Storage Build-in 4GB
TF card extendable 1GB-32GB
PC Interface mini USB * 1 ; mini-HDMI port * 1 !
System Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Flash Support Adobe Flash 10.3 (merge YouTube perfect !)
Internet Access Wifi: Built-in Wifi IEEE 802.11b/g 11Mbps to 54Mbps
3G: Numai extern.
Camera 1.3 MP camera in the front
Software: Facebook, YouTube, Android Market, Google browser, Google map, Gmail, Skype, MSN, etc.
More than 100,000 softwares are available.
Games: Angry birds, 3D cars, etc, etc. Apk format games supported : NFS ; Asphalt 6 ; NFS Hotpursuit si Shift, ShadowGun, N.O.V.A., orice joc 3D din Google Play
Video Play Support: 2160P !!!, orice MKV-inclusiv cu subtitrari cu diacritice, RM, RMVB, AVI(H.264/H.263), MOV, WMV, MP4, ASF, 3GP, TS, etc.
Audio Play Support MP3: WMA, WAV, APE, FLAC, AAC, OGG, etc.
E-book Support: TXT, PDF, CHM, HTML, PDB, UMD, FB2, etc. Documents to Go pentru fisiere Excel, Word, PowerPoint.
Picture Browse Support JPG, BMP, PNG, TIFF.
Battery Built-in Lithium Battery: 3600 mAh (working time: 4~5 hours).

Pagina producator : http://lyxfsz.com/cn/products_view.htm?id=24

Tabelat este ca noua, are foliile originale pe fata si spate ! Functioneaza PERFECT ! Se livreaza in ambalajul original, cu accesoriile originale, cu factura si certificatul de garantie original (garantie inca 10 luni). Motivul vanzarii : am achizitionat laptop si nu (prea) mai am ce face cu ea...
Pret : 450 lei. Nu ma intereseaza niciun schimb ; just cash !
the_tavi
Interesant, doar ce am cumparat si eu una de la Emag. Cred ca e vorba de acelasi lucru, doar cu Brand-ul diferit. Referintele sunt bune pe net. Si pretul e ok daca tableta este in starea in care o descrii.

http://www.emag.ro/tablete/tableta-allview...y--pAlldroSpeed

Spor la vanzare!
FRATELLO
Multumesc ! Aspectul si caracteristicile tehnice par a fi identice...Probabil este o varianta "ne-branduita" autohton smile.gif !
Cum am precizat tableta este impecabila, estetic si functional. Ruleaza fara probleme toate jocurile noi ; atasez foto.
Tableta reda cursiv filme FULL HD (MKV) inclusiv de pe stick USB !
Garantia este valabila inca 10 luni.
ciumiki
ofer 300 lei.
P.S. Pe DualStore e 465 lei(noua si sigilata) si din cate vad, folia a fost scoasa si apoi reaplicata.
madalin82_badescu
acolo pretul este trecut pentru o garantie de 30 de zile din cate vad. daca selectezi optiunea "12 luni cu TVA inclus" apare pretul de 580....destul de dubios..mai are si optiunea de "12 luni" si pretul este 540. blink.gif
FRATELLO
Noroc ca mai exista persoane care stiu sa citeasca o oferta, ferindu-se astfel de țepe !!!
Mulțumesc Mădălin !
.........
Folia nu a fost niciodata dezlipita, asa a livrat-o producatorul ; intrucat ecranul reactioneaza perfect, nu am considerat necesar sa o dau jos ...Comentariul a fost tendentios.
.........
Tableta ca noua, cu garantie valabila ! Cea mai performanta in aceasta gama de preturi.
Pana luni pret "promo" - 100 euro ! Dau si un DVD cu jocuri/aplicatii, pentru cine nu are timp sa "sape" pe net dupa ele smile.gif !
FRATELLO
Anunt valabil ! Tableta buna, la pret decent : 100 euro !
FRATELLO
Vand tableta Allwinner I1 Superslim, cu factura veche + garantie (inca 10 luni). Pagina producatorului : http://lyxfsz.com/cn/products_view.htm?id=24
Alldro este varianta "branduita" pentru RO a acestei tablete...
Pret de duminica : 400 lei !!!
FRATELLO
Anunt valabil !!!
FRATELLO
Vand tableta Allwinner I1 Superslim, cu factura veche + garantie !
Pret = 99 euro !
FRATELLO
Doar azi si maine 95 euro.
FRATELLO
La o cautare pe www am gasit urmatoarele comentarii :
-"Se poate conectat la 3g prin modemul Huawei E1750.Eu m-am conectat folosind cartela de la RDS.Nu e nevoie sa faci nici un fel de setari.Doar introduci cartela in modem iar apoi modemul il conectezi la tableta cu ajutorul cablului otg primit; astepti cateva secunde si iti va apare in dreapta jos langa ceas semnalul 3G" ;
-"merge sa conectezi mai multe stick-uri la tableta si anume: ZTE AC583, AC580, MF637U, Huawei EC150, EC 122, E261, EC 1261, E1750, ET 127, Dongle-ul 3G oferit de producator " ;
-" suporta conectare 3G prin modemul Huawei E1750 si inca unul (tot Huawei , oferit de Vodafone) " ;
-"Modemurile compatibile cu tableta sunt urmatoarele:
AC583 ZTE, AC580 ZTE, MF637U ZTE, EC150 HUAWEI, EC122 HUAWEI, E261 HUAWEI, EC1261 HUAWEI, E1750 HUAWEI, ET127 HUAWEI" .
Personal nu am testat, neavand un astfel de modem ; ma conectez din orice punct al locuintei la modemul WiFi Huawei (Romtelecom).
Tableta vine insotita de un cablu otg (adaptor miniUSB-USB) in care pot fi conectate tastatura, mouse, stick...Tableta reda filme (full-hd, mkv cu subtitrare) inclusiv de pe stick !
Deci ... go for it smile.gif . Doar azi 95 euro.

TUTUROR VĂ DORESC SĂ AVEȚI UN PAȘTE FERICIT !
FRATELLO
Tableta este identica cu cea de aici : http://www.allview.ro/produse/droseries/li...d-re/descriere/

Pret fix pe durata nedeterminata : 420 lei, transport inclus. Sub acest pret nu o dau.
FRATELLO
Se poate inchide. Am vandut-o la pretul solicitat.
Multumesc Dacia Club !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.