Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Accesoriu tampon cutie viteze
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
martzipan2004
doresc sa stiu cum se numesc cele doua piese din poza ...ce cod au ...sau daca cineva a mai cumparat asa ceva de unde le pot lua...tatal meu are un symbol la fel ca al meu numai ca este generatia din 2005...al meu din 2004 ambele 1.4 8v benzina...si am vazut cu stupoare ca el are diferit suportul anti basculare....si vreau sa-l modific ca la el fiindca vad ca este mult mai rezistent ! imi trebuiesc decat una din cele doua piese...tamponul il schimb separat !
luckas_itd
Salutare,si pe mine ma interesa schimbarea bieletei anticuplu dar cred ca nu merge pus celalalt tip de bieleta prezentata.Posibil sa fie diferit prinderea pe cutie.Bafta.
martzipan2004
ESTE aceeasi cutie:)...biggrin.gif
luckas_itd
Atunci daca este aceeasi cutie si prinderi cred ca prin parcurile de dezmembrari se poate gasii acel suport.Eu am bieleta aceea de jos cea rasucita dar nu sant multumit deloc de ea masina fiind 1.5 dci se simt vibratii mari la oprire inclusiv frana de motor.
Dannyel San
am schimbat si eu aceasta bieleta la clio 1.5 dci , dar tot e un joc mic cand i.au piciorul de pe acceleratie si cand e pe liber sau in viteza, cand e la relantiu si in viteza vibreaza destul de rau ... ?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.