Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Buton UP pentru Sectiunea Bursa
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
vallyyy
Sper ca am postat bine sau cel putin sper ca un moderator sa citeasca pe aici.
Vreau sa spun ca mi se pare super ok sistemul de la bursa,ma refer la sistemul de UP la 24 de ore,de faptul ca poti vinde orice al oricarei marci etc
Ce as propune : am vazut pe un alt forum( este vorba despre clubopel),un buton de UPdate la anunt in asa fel incat comentariile asupra anuntului sa nu-l duca printre primele(adica cum se face update-ul actual),nu se poate implementa si la noi asa ceva ? Am postat un anunt si am vreo 3 intrebari la care nu pot sa le raspund in anunt deoarecere se considera UP
dil
Daca raspunzi la intrebari nu se considera UP.
vallyyy
In ritmul asta o sa ajunga printre primele anunturi de multe ori.....l-am postat la orele 20 aseara ,deja are 3 replici,raspund acum la ele si sa inteleg ca mi se permite sa mai dau si un UP diseara la 20 ?
cmandrei
Nu.
Daca ai scris azi un mesaj de raspuns nu se considera up (la mai putin de 24h fata de anteriorul tot al tau).
Dar daca intre doua ale tale consecutive nu exista minim 24h atunci e up mai repede de 24h, asta daca nu cumva ultimul este o reducere de pret.

smile.gif
vallyyy
Deci practic postez acum un raspuns si mai incolo nu mai pot da UP la ora 20 pentru ca ar fi un raspuns consecutiv care nu "a implinit" 24 de ore .....am inteles
Markos
Dar poți reduce prețul, ce te costă?
vallyyy
In fond daca e s-o privesti logic,s-ar putea face reducere de pret cu 1-2 eurocenti ca sa faci up,pacalim putin sistemul,dar o facem legal tongue.gif
C a t a l i n
Da, da, și lângă butonul de UP unul MAARE de DELETE. Oricum se vând numai rahaturi.
Han Solo
neah, n-am mai vazut nicio honda in ultima vreme... sleep.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.