Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Motociclete
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Pages: 1, 2, 3, 4
Speedy


Filmare de nota 10
luck33ro
Fugi ma d`acilea laugh.gif
Speedy
Ningea, n-ai loc de mine? tongue.gif
Uite inca unul sa-ti clatesti ochii.
solidconvert
Meserias... se misca atat de natural ca imi da senzatia ca pot sa fac si eu la fel... wacko.gif radmasa.gif
Uneori mi s-a parut ca atinge cu scarita cand se inclina mai mult...
Sudsemnatu
frumos X 3
Raul1990
de idea asta ce ziceti?
Sudsemnatu
nu e rea ideea asta...dar nu vad unde e marea branza
OVIDIUS
Cu putin efort ar putea degaja canalele navigabile ale Dunarii...
Speedy
&feature=related
Squirrel
Din cealaltă extremă:
solidconvert
A luat barca direct... tongue.gif
Squirrel
Spiritul civic în Peru


Ural, cu ataș
Squirrel
Who's that, flyin up there?
Is it a bird? Noooooo
Is it a plane? Noooooooo
Is it the twister? YEAAAAAAAHH!

Tince1290
https://www.youtube.com/watch?v=huiBrAdd8HM happy.gif
4x4
Squirrel


La 03:25
T.rac3Er


ceva mai amuzat icon_mrgreen.gif
UXE
cred ca a tras frana de mana..
Squirrel
Travis Pastrana Tree-BackFlip…
Squirrel
Squirrel
Squirrel
Sudsemnatu
i-a rupt piciorul la saraca fata, dar nu i-a facut nimeni instructaj...sa ii zica ca de motor pus pe cric, nu se trage?smile.gif
Squirrel
UXE

solidconvert
Miezu'!... cat pe ce sa fie starpit... radmasa.gif
UXE
ceva nu a mers bine.. nedumerire.gif

Squirrel
Roata din față prea sus și la dreapta?
Sudsemnatu
ce treaba are roata fata? Ca nu a pus-o jos sa intre in voblaj... s-a lasat prea mult pe spate, greutatea l-a tras...plus ca am impresia ca i-a tras si gazul cam mult la un moment dat
b76bgaarh
conservaru e de vina.
Tince1290
idiotul zilei:

http://4riders.ro/motorcycle-videos/faze-t...tala-la-semafor
UXE
Cred ca se poate pune si aici..

Tince1290
#t=0
UXE
Avea tot timpul sa franeze
R19/16v
Stii tu? smile.gif
Tince1290
avea...dar na, circumstantele...magarul cu megane-ul a depasit pe continua, soferul symbolului s-a speriat si a franat prea tare...iar motociclistul nu a fost suficient de atent
Solon
Bah astia care va dati cu presupusu', sunteti si bikeri?
Daca nu, taceti dracului din gura. Nu are nicio legatura franatul ca boul pe 4 roti cu franatul pe 2 roti. Fata daca franezi brusc si n-ai abs te tranteste imediat. Iar cand franezi cu spatele daca apesi prea tare intri in voblaj si 'pierzi' spatele. Trebuie gasit un echilibru cand franezi si acel echilibru ia timp. Timp inexistent daca franeaza un cretin in fata ta.
LE: Da, sunt si biker.
R19/16v
Stai c-apare agoneata acu' care-ti povesteste ca mobra franeaza mai bine ca masina...
b76bgaarh
deci ala de franeaza e de vina, bou etc.
Sudsemnatu
Din experienta mea de biker ( aka stiu ce vorbesc) eu cred ca omu' si-a calculat altfel franarea: adica l-a vazut pe ala ca franeaza brusc si ducandu-se putin dreapta( nestiind din ce motiv) si s-a gandit ca il ocoleste pe stanga, dar in momentul in care a vazut meganul venind, nu a mai avut ce face...alegand sa traga mai tare franele si sa intre in el. Aici avea doua variante: fie culca mobra jos, viteza reducandu-se considerabil, fie a intrat in el usor, roata in voblaj si jos. Nu cred ca a patit nimic...sper doar sa ii foloseasca filmarea la ceva...adica sa o faca pe RCA aluia.

Intr-adevar mobra franeaza mai prost in comparatie cu o masina, fie el si clio dar clio ala nu a franat atat de tare( nu se vad urme pe asfalt) incat franele mobrei sa nu faca fata, mai ales ca avea distanta berechet pana la clio. Ala pur si simplu a franat si a tras dreapta sa faca loc meganului.
Solon
La clio nu se vad urme de frana pentru ca are abs si c.acatul ala de afu. Cati nu s-au intepat cu afu-ul? Le-a intrat in cur altul.
Barfule, nu mai trage concluzii cretine.
b76bgaarh
ai dreptate, am uitat termenul de cretin folosit la adresa posesorului de 4 roti.

ps symbolu are afu?
Sudsemnatu
Unele aveau da
Tince1290
QUOTE(Sudsemnatu @ 15 Nov 2013, 16:44)
Din experienta mea de biker ( aka stiu ce vorbesc) eu cred ca omu' si-a calculat altfel franarea: adica l-a vazut pe ala ca franeaza brusc si ducandu-se putin dreapta( nestiind din ce motiv) si s-a gandit ca il ocoleste pe stanga, dar in momentul in care a vazut meganul venind, nu a mai avut ce face...alegand sa traga mai tare franele si sa intre in el. Aici avea doua variante: fie culca mobra jos, viteza reducandu-se considerabil, fie a intrat in el usor, roata in voblaj si jos. Nu cred ca a patit nimic...sper doar sa ii foloseasca filmarea la ceva...adica sa o faca pe RCA aluia.

Intr-adevar mobra franeaza mai prost in comparatie cu o masina, fie el si clio dar clio ala nu a franat atat de tare( nu se vad urme pe asfalt) incat franele mobrei sa nu faca fata, mai ales ca avea distanta berechet pana la clio. Ala pur si simplu a franat si a tras dreapta sa faca loc meganului.
*



de pe motociclism.ro am aflat ca autorul e intreg si atat capra cat si symbolul nu au suferit avarii considerabile...cat despre vina, legal vorbind motociclistul iese vinovat, deoarece nu a pastrat distanta suficienta fata de masina din fata
Tince1290
jungla urbana

http://youtu.be/kUEXftRlgr4
Squirrel
Tince1290
cred ca e tare amuzant sa-l vezi pe asta cum sare de pe capra la fiecare semafor si stop biggrin.gif
Squirrel
Slalom
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.