Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: oprire de la postari
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
cornete
Salut!Am si eu o nelamurire.Cateva zile n-am mai putut sa posez niciun comentariu pe acest formum.
Probabil ca am facut vreo gresala,insa nu stiu care.Daca un moderator observa ca gresesti,nu ar fi frumos sa te anunte intai,sa-ti explice ce ai gresit si apoi sa te cenzureze?

Sper sa vada cineva aceata postare a mea si poate ma si lamureste in acesta privinta.
Lde 2100
Salut.Din intamplare am vazut asta acum cateva zile.

http://www.daciaclub.ro/Lista-cu-banari-pa...6879-s1080.html
bobo77
Adica ai fost trimis in vacanta 3 zile fortat, asta era cauza tongue.gif
cornete
" In ciuda rugamintilor repetate sa se opreasca, insista sa dea up pe arii tehnice. 3 zile pauza."

Chiar as fi curios care au fost rugamintile alea repetate....Sper sa vada cineva serios ce face moderatorul bucatzel.

@bobo77:nu m-ar fi deranjat daca mi-ar fi atras atentia macar o singura data
Markos
QUOTE(cornete @ 19 Feb 2012, 22:02)
Sper sa vada cineva serios ce face moderatorul bucatzel.
*


Pai ce face?
cornete
@Markos:da cu bata-n balta,asta face si fara avertisment.
Markos
Intelege-l si tu, e mai nou în functia asta. N-are experienta, n-are tact, n-are suficient discernamant, asta e, astea apar cu timpul, nu asa peste noapte. Nu trebuie sa pui la suflet, se întampla.
Victoras2001
radmasa.gif
cornete
Sa fie sanatos!
Markos
Corect, sanatatea înainte de toate!
cornete
Sa fie sanatos!

Scuze,m-am repetat. radmasa.gif

Daca mai sunt si altii in situatia mea,astept sa scrieti aici.Poate in felul asta n-o sa mai fim banati asa din orice si fara a fi avertizati macar.
Victoras2001
Va faceti fan club.

PS. Daca te tine bibiloiul, ii zici in particular ce si cum pana-l faci sa se caiasca. radmasa.gif
Asa, daca faci zgomot p-aici, o sa vina cam toti moderatorii si-o sa se puna cu teoria pe tine de-o sa te sature. Iar daca dai peste unu' mai zelos si cu timp liber, te mai si tine minte. laugh.gif
Pana la urma mare rahat ce ti-a facut. Ca sa nu mai zic c-a fost si pe buna dreptate. Tu crezi ca sta vreunu' sa-ti dea tie pm cu rugaminti.
Ce atata vaicareala? Si pana la urma cand ti-o iei o faci cu buna stiinta. Sau cel putin asa ar trebui.
cornete
Bine mai Victoras,dar ce teorii ai in tine.Multumesc sfatuitorule!
bucatzel
Da' matale te-ai deranja sa-ti citesti warnlog-ul? E un procent acolo, sub numele tau. Ia da click acolo, si sa vezi minune.
Victoras2001
QUOTE(cornete @ 19 Feb 2012, 23:16)
Bine mai Victoras,dar ce teorii ai in tine.Multumesc sfatuitorule!
*


Vezi cum esti tu un pui mic si arogant? Uite asa te prinde cate unu' mai trecut prin viata si te intoarce pe toate partile, de cand te pune jos iti ia 10 minute sa te prinzi unde-i sudul si unde-i nordul. tongue.gif
bucatzel
QUOTE(Victoras2001 @ 19 Feb 2012, 23:00)
Tu crezi ca sta vreunu' sa-ti dea tie pm cu rugaminti.
*



Pai asta-i, ca Ov o stat sa-i dea pm.

Dupa aia i-o dat warn FARA zile de pauza. Si tot degeaba.

Parca n-avem si alte lucruri mai bune de facut decat sa curatam balarii pe arii tehnice.
Ov
QUOTE(cornete @ 19 Feb 2012, 22:02)
Chiar as fi curios care au fost rugamintile alea repetate....
*



1. ti-am trimis personal mesaj si te-am rugat sa nu mai pui up-uri in topicurile tehnice. Mi-ai raspuns cerandu-ti scuze si spunandu-mi ca ai pus din greseala, ai dat la toate crezand ca dai la topicurile de la bursa. Ma rog, cam cusuta cu ata alba, dar am crezut ca intelegi totusi.
2. ti-am dat warn 10% (daca faceai un click pe procentul de warn de sub avatarul tau ai fi vazut). In warn te-am rugat din nou sa incetezi fara sa te suspend in schimb, a fost doar o simpla avertizare
3. tu continui, iti da bucatzel 3 zile pauza si tu sari la scandal pe probleme administrative? Nu se face mellow.gif
cornete
No,inca odata!Sa fiti sanatosi cu totii!
IRONICK
QUOTE(cornete @ 20 Feb 2012, 11:10)
No,inca odata!Sa fiti sanatosi cu totii!
*
Ura si la gara!
bucatzel
No, hai ca acum deja incep serios sa nu mai inteleg ce ar fi trebuit sa facem in viziunea matale.

Poti sa fii atat de bun sa-mi mai explici o data, in detaliu, cum ar fi trebuit sa abordam problema astfel incat sa fie multumite toate partile?
Victoras2001
Lasa-l in pace. Odata cu trecerea timpului si inaintarea in varsta vor disparea de la sine simptomele astea. wink.gif
bucatzel
Eh, el nu realizeaza ca a primit sensibil mai multa atentie decat media. Da' chiar sunt curios cam ce se asteapta de la noi.
aleksanders
sa dati de baut si sa ii explicati frumos - asa se procedeaza in bucuresti, ba mai joci si un fotbal biggrin.gif
DragosP
QUOTE(bucatzel @ 20 Feb 2012, 11:36)
Da' chiar sunt curios cam ce se asteapta de la noi.
*


Să donezi Laguna 3 aia.

Ups, stai, că tu ești mai proaspăt, n-ai primit. blush.gif
IRONICK
QUOTE(Victoras2001 @ 20 Feb 2012, 11:32)
Lasa-l in pace. Odata cu trecerea timpului si inaintarea in varsta vor disparea de la sine simptomele astea.  wink.gif
*
Nu cred, sunt destui care inca sufera virtual.
cornete
se poate inchide
DragosP
Inițiatorul suferă pe bune, nu virtual.
Ov
si ca sa vedeti ce a inteles initiatorul din acest topic:


QUOTE(cornete @ 20 Feb 2012, 20:26)
Alte pareri?
*




mesaj evident postat pe o sectiune tehnica ph34r.gif
Victoras2001
Culmea ironiei este ca sub avatarul lui scrie "membru de baza". laugh.gif
Ov
*r
Markos
E o victima a sistemului.
cornete
Se poate inchide,cred ca s-au descarcat destul unii frustrati.
klaus
Se inchide dat fiind ca, asa cum a spus si initiatorul, userul cornete s-a descarcat destul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.