Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmare Transalpina August 2011
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
brandy_tdi
Salut, am postat acest clip cu filmarea mea din Transalpina cu fostul Renault Symbol in cinstea userului slider2 care l-a cumparat de la mine. Drum bun fara nici un incident
&feature=youtu.be
corbex
Ai mers pe varianta pentru masini noi. Mai e una. O splendoare! Filmele n-au legatura cu mine.
slider2
@brandy mersi frumos pentru filmulet. stiam ca ai fost pe transalpina cu masina, am recunoscut peisajele din pozele din anuntul de vanzare si am vorbit si cu tatal tau despre asta.
mersi si pentru urare, iti doresc si tie sa ai parte de noua masina fara probleme si incidente. am vazut-o si eu un pic si mi-a placut, arata bine.
pana acum symbolul merge bine, am facut vreo 500km. mai mult nu prea am avut unde face din cauza vremii.
am fost si eu pe transalpina anul trecut si tot in august, dar tinand cont de o anumita portiune neasfaltata ce se observa in filmuletul tau pe care eu n-am prins-o, la cateva zile dupa. daca reusesc ma mai duc odata si anul acesta pentru ca mi-a placut foarte mult.
St
@Corbex, nu cumva este acelasi drum, in 2008 neasfaltat si in 2011 asfaltat?tongue.gif
syncmaster_001
Frumoasa priveliste.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.