Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic sters
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Alydor
Poate sa imi spuna si mie, cineva, un motiv pentru care topicul respectiv a fost sters?




Suma respectelor, Alydor
bucatzel
Am o "vaga" imprese ca lui skija poti sa-i multumesti pentru asta.
Markos
Despre ce era topicul?
corbex
Era ala despre Vatra Romaneasca, varianta Hunedoara. Cu raioane si regiuni cezaro-craiesti umplute cu valahi.
maho
Da' parca mai era un topic pe care (conform initiatorului) se putea injura in voie, pt. racorirea spiritelor rolleyes.gif
kaspersky
se pare ca adminii fac parte din conspiratia antiromaneasca radmasa.gif
ps: parca i-am vazut si pe ei la intilnirea aia secreta
Alydor
in afara de mistouri nu am vazut nici un raspuns concret... As dori totusi o explicatie..


Suma respectelor, Alydor
DragosP
PM direct moderatorilor de la Cafenea ši cu asta basta.
IRONICK
QUOTE(kaspersky @ 19 Jan 2012, 18:53)
se pare ca adminii fac parte din conspiratia antiromaneasca  radmasa.gif ps: parca i-am vazut si pe ei la intilnirea aia secreta
Pai chiar aseara o fost o intalnire ultra-mega-secreta. Francmasoneria este pe lista de asteptare, stau aia cu lacrimi in ochi si asteapta sa le dam si loc accept la noi pe forum.
b76bgaarh
iar fu intalnirea de taina a moderatorilor si a catorva useri mai egali ca altii...
R19/16v
broblem?
IRONICK
Frustrari secsuale? Te simti marginalizat?
DanCVA
N-am avut mantia spalata si calcata si n-am putut veni. biggrin.gif
IRONICK
S-a simtit, chiar am avut nevoie de cineva in plus pentru ceremonie.
bucatzel
Nu stiu sigur de ce mai-marii cafegii ti-au ras topicul. Dar daca eram eu in locul lor, dupa doua curatenii, probabil ca nici eu n-o mai faceam pe a treia (unde de vina e fix skija, cum ziceam), si-i prezentam butonul de delete. Mai ales ca nici nu era extrem de clar daca topicul ala e serios sau la misto.
Fara suparare, dar cu formulari de genul "se aude si la brasov" sau "hunedoara a fost exclusa" nici eu n-as fi sigur ca nu ziceai la misto.
Markos
Era pe surse, io-l cred.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.