Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Poate identifica cineva ce reprezinta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
thisadi
Am desfacut suportul de pahare de la Clio Bicorp, si in spatele lui, in partea de jos e o piesa de plastic care pur si simplu nu e prinsa in nimic, si plimba pe acolo in toate directiile (ca si cum ar fi cazuta pe-acolo, si face si zgomot in tipul mersului pt ca, fiind libera se loveste de alte plastice de prin interiorul partii de jos a bordului). As vrea sa stiu ce este si unde ar trebui prinsa / fixata.

Multumesc
janos
Pare sa fie tubul de directionare aer catre picioare, stanga sau dreapta- nu stiu sigur, dar se poate verifica usor.
thisadi
...si im poate spune cineva cum se prinde la locul ei? sau exista vreo schema, ceva, din care sa-mi dau seama ce sistem de prindere are?

am incercat sa o misc in toate directiile pe acolo (cat am putut, pt ca e locul foarte mic) sa o fixez, dar nu am reusit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.