Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dsf
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
cornel92
mi-a aparut o cheitza jos in dreapta unde arata range,avarage etc.
scutyeru
Interesant subiectul topicului blink.gif ... cel mai probabil se apropie revizia (ar trebui sa iti apara si mesajul "change oil soon") smile.gif
ritter
Probabil ti-a cazut o cheie, din portbagaj, pe drum si senzorul a sesizat.

(cer scuze moderatorilor, nu m-am putut abtine !!!!! sad.gif )
andreiorga
Fratzica...vinde masina! iti bati joc de oamenii care au fabricat-o, si de cei care ti-au dat bani s-o cumperi
Si poate rogi pe cineva sa-ti inchida contul.
Ca la ce nume de cont ti-ai pus si ce titlu ai pus la topic....VAI DE MONITORUL NOSTRU
Ti-as spune cum se reseteaza "cheitza" dar am impresia ca o sa fie cam greu sa intelegi.
In orice caz sper sa intelegi ca acea cheitza este setata sa iti apara la 15mii de km de la resetare. Scopul este sa-ti mai aduca aminte de un schimb de ulei.
Si acum fara luat in glume...NU te supara dar ce faci tu este in scarba. Incearca sa iei masuri! Daca forumul asta ar mai da de multi oameni ca tine, va ajunge precum este tara in care traim
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.