Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Megane 2 , dci 2007
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan112
Megane 2 1.5 dci, 2007, IMPECABIL, proprietar, km. reali, Carte Service la zi, 4 geamuri el, oglinzi el si incalzite, comenzi volan + schimbator Piele, volan reglabil, scaune reglabile (inclusiv lombar), radio cd cu 8 incinte acustice, computer Bord, Senzori Ploaie+parcare+lumini, ABS, A.C., alarma din fabrica8 air-bag-uri, proiectoare ceata, xenon (cu lupa), cauciucuri iarna noi. Masina e impecabila, ca noua, nu are probl. optice sau mecanice, accept test.
cosmin_2300
Eu cred că ți-a furat cineva comenzile de pe volan ... dar e doar părerea mea! rolleyes.gif
Înafară de asta, unde e prețul?
Cabasse_tronic
Pret? Km? 8 boxe? 2 unde sunt ca eu stiu doar de 6 (laguna are 8)
RadulescuRomulus
pai,

rolleyes.gif masina e fulopșăn cuco menzi pe volan si km reali, doar fara pele pe scaune. Prin urmare, este de ne-pretuit! wub.gif wub.gif wub.gif
DanCVA
Cati kilometri reali/ireali are masina?
Ce varianta de motorizare este (probabil 85 CP)?
Esti sigur ca are 8 air-bag-uri?
Esti sigur ca are 8 boxe?
De ce o vinzi asa de repede?
Comenzile radio sunt la volan, iar pretul este obligatoriu.

Masina este varianta Expression.
RadulescuRomulus
ma gandesc cu ... infrigurare [?] ca acesta este inca un topic unde un nea ... a pus si el un anunt, iar astia ce mai stam la citit forumu' [ca nu mai avem presa de calitate] - vorbim singuri. dupa cate intrebari s-au pus pana acum, eu sunt pregatit in curand sa(-mi) ofer si raspunsuri =))
AnduCT
Mie imi place unde sunt montati senzorii de parcare. Si totusi asteptam pret, alea alea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.