Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sarbatori fericite
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
bubu782001
Dragi enoriasi si nu in ultimul rand, enoriase,

Va ofer acest "Komunikat" catre Natiune, cu ocazia preacuvioaselor sarbatori care ne pasc in practic 2 zile, prilej de porc, purcea, calorii, femei disperate cand se aburca pe cele cantare and shit.

Prin urmare, va doresc sa va bucurati de perioada asta, dar cu moderatie. Pentru enoriase, mai bine beti si fumati la greu, decat sa mancati la greu, ca dupa aia sa nu va mirati ca le apar barbatilor peste noapte sub brad, amante. Pai, de-aia. Deci, bautura si fitness mult, cel putin in pat icon_mrgreen.gif , si mai subtire cu toba, carnatii si caltabosii, ca altfel ajungeti ca un anume prieten de la Obor, care are nevoie de 3 oglinzi concave si 1 convexa ca sa si-o vada. Ca sa si-o simta ii mai trebuie o mana mai lunga, fara de adidas la capat.

Acestea fiind supuse, merry christmas, ho, ho, ho, huooooooooooooooooooooo va transmit din concediu, unde este tare bine.





God bless si mai ales God speed.


PS acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Aviz administratorilor care ar putea insinua carcoteli sau ceva obscen - ceea ce nu este.

Urarile insa sunt sincere si spuse din tot sufletul.
Tamango
Sarbatori fericite Bubule, sa-ti traiasca Twingozaurul, fara nici un accident. smile.gif
bubu782001
Multam Tamango.

Sa ne traiasca Romburile alcoholic.gif la toti...si noi pe langa ele.

dxr
Craciun Fericit!!!
Sa aveti parte numai de bucurii!!
Multa sanatate!
dmx_1973
sarbatori fericite tuturor posesorilor de twingo.....pentru ..bubu782001 nu stiu unde sa postez ce problema am si PM nu pot sa iti dau.....am pus bornele invers si a iesit fum cred ca de la alternator...puntea redresoare am inteles ca ar fi.ai idee cam cat ma costa sa o fac?am un electrician super bun.sau sa iau ceva direct SH.multumesc si scuze ca am postat aici
bubu782001
dmx_1973 vorbim dupa sarbatori. Gasim noi o metoda sa comunicam fii fara grija. wink.gif
pablo147
sarbatori fericite dragi colegi
somu
Sarbatori Fericite si La Multi Ani!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.