Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse lucruri folosite
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Pages: 1, 2
madalin82_badescu
se vand urmatoarele produse folosite:

- 2 buc - butoane geamuri electrice fata (fara impuls) - dacia logan 2007 (fara facelift) - 30 RON

- 1 buc - telefon samsung U600 in stare buna de functionare. Arata destul de rau, este foarte zgariat pe ecran, la deschidere este luminat mai puternic in partea stanga - jos. Nefolosit de 1,5 ani. Nu este blocat in retea. Are incarcator, casti, cablu de date - 100 RON

- 1 buc - sony ericcson j220i - blocat in orange. are ceva zgarieturi plus butoanele putin sterse. am doar incarcatorul la el - 50 RON

- 1 buc - nokia 1600 - prezinta urme de folosire. am doar incarcator la el - 50 RON

- 1 buc - robot telefonic panasonic KX T5300 - primit cadou si nefolosit. Are instructiuni, alimentator, 2 fire (pentru 2 sau 4 pini) - 100 RON

Nu trimit prim posta. Se vand numai in Bucuresti. Preturile sunt negociabile in limita bunului simt.
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up!!
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up!
madalin82_badescu
up!
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
- se adauga 2 capace logan originale, sunt gaurite in mijloc (au avut antifurt). Sunt de la fostul meu logan cumparat in dec 2007 - daca imi aduc bine aminte modelul parca se numeste Bucuresti. Sunt in stare buna. La cerere le fac eventual si poze. Pret 30 RON ambele.

- un set de covorase din cauciuc, model fara margine inalta. Eu le-am primit odata cu masina noua (tot logan) dar nu sun originale. Au fost folosite doar de la dealer pana am ajuns cu masina acasa. sunt negre cu o dunga rosie pe margine. Le-am vazut prin Real parca la 50 RON. Le dau cu 25 RON
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
- se adauga un telefon mobil DualSim - LG KS 660 in stare f buna, in cutie cu toate accesoriile + factura si garantie; touchscreen schimbat (apare pe certificatul de garantie). Mai este in garantie pana in luna iunie ziua 26 - PRET 350 RON
madalin82_badescu
deci sa recapitulam:

se vand urmatoarele produse folosite:

- 2 buc - butoane geamuri electrice fata (fara impuls) - dacia logan 2007 (fara facelift) - 30 RON

- 1 buc - telefon samsung U600 in stare buna de functionare. Arata destul de rau, este foarte zgariat pe ecran, la deschidere este luminat mai puternic in partea stanga - jos. Nefolosit de 1,5 ani. Nu este blocat in retea. Are incarcator, casti, cablu de date - 100 RON

- 1 buc - sony ericcson j220i - blocat in orange. are ceva zgarieturi plus butoanele putin sterse. am doar incarcatorul la el - 50 RON

- 1 buc - nokia 1600 - prezinta urme de folosire. am doar incarcator la el - 50 RON

- 1 buc - robot telefonic panasonic KX T5300 - primit cadou si nefolosit. Are instructiuni, alimentator, 2 fire (pentru 2 sau 4 pini) - 100 RON

- 2 capace logan originale, sunt gaurite in mijloc (au avut antifurt). Sunt de la fostul meu logan cumparat in dec 2007 - daca imi aduc bine aminte modelul parca se numeste Bucuresti. Sunt in stare buna. La cerere le fac eventual si poze. Pret 30 RON ambele.

- un set de covorase din cauciuc, model fara margine inalta. Eu le-am primit odata cu masina noua (tot logan) dar nu sun originale. Au fost folosite doar de la dealer pana am ajuns cu masina acasa. sunt negre cu o dunga rosie pe margine. Le-am vazut prin Real parca la 50 RON. Le dau cu 25 RON

- telefon mobil DualSim - LG KS 660 in stare f buna, in cutie cu toate accesoriile + factura si garantie; touchscreen schimbat (apare pe certificatul de garantie). Mai este in garantie pana in luna iunie ziua 26 - PRET 350 RON

Nu trimit prim posta. Se vand numai in Bucuresti. Preturile sunt negociabile in limita bunului simt.
madalin82_badescu
sus
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
sus
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
sus.....negociabil...
madalin82_badescu
up
andreiask
Salut ! Essti din Bucuresti ? Poti sa faci poza la covorase ? Multumesc anticipat!
madalin82_badescu
Salut. Scuze pt intarzierea cu care iti raspund. Sunt din bucuresti si o sa incerc sa fac poze la covorase in seara asta sau maine in functie de timp.
IbizA

Salut , pe cat sunt capacele ?
madalin82_badescu
@andreiask

asa cum am promis pun si o poza cu covorasele (celelalte doua sunt in oglinda fata de cele doua fotografiate)

@IbizA

capacele sunt pe 15'', de la dacia logan si sunt originale
andreiask
Am inteles. Ms mult de poze , sa vad cum fac zilele astea poate ne vedem si le iau. Deocamdata lipsa de fonduri smile.gif
madalin82_badescu
@ andreiask

ok. np. cand ai banutii vb.
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
ups
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
sus
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
sus
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
- 2 buc - butoane geamuri electrice fata (fara impuls) - dacia logan 2007 (fara facelift) - 30 RON

- 1 buc - telefon samsung U600 in stare buna de functionare. Arata destul de rau, este foarte zgariat pe ecran, la deschidere este luminat mai puternic in partea stanga - jos. Nefolosit de 1,5 ani. Nu este blocat in retea. Are incarcator, casti, cablu de date - 100 RON

- 1 buc - sony ericcson j220i - blocat in orange. are ceva zgarieturi plus butoanele putin sterse. am doar incarcatorul la el - 50 RON

- 1 buc - nokia 1600 - prezinta urme de folosire. am doar incarcator la el - 50 RON

- 1 buc - robot telefonic panasonic KX T5300 - primit cadou si nefolosit. Are instructiuni, alimentator, 2 fire (pentru 2 sau 4 pini) - 100 RON

- 2 capace logan originale, sunt gaurite in mijloc (au avut antifurt). Sunt de la fostul meu logan cumparat in dec 2007 - daca imi aduc bine aminte modelul parca se numeste Bucuresti. Sunt in stare buna. La cerere le fac eventual si poze. Pret 30 RON ambele.

- un set de covorase din cauciuc, model fara margine inalta. Eu le-am primit odata cu masina noua (tot logan) dar nu sun originale. Au fost folosite doar de la dealer pana am ajuns cu masina acasa. sunt negre cu o dunga rosie pe margine. Le-am vazut prin Real parca la 50 RON. Le dau cu 25 RON

- telefon mobil DualSim - LG KS 660 in stare f buna, in cutie cu toate accesoriile + factura si garantie; touchscreen schimbat (apare pe certificatul de garantie). Mai este in garantie pana in luna iunie ziua 26 - PRET 350 RON
madalin82_badescu
up
madalin82_badescu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.