Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Carcase iphone 3g/3gs
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
dmt_ctl
Vand carcase iphone 3g/3gs diferite culori....momentan am doar albastru si negru.Predare personala in Bucuresti si Ploiesti.Pret 15lei buc
telefon 0740 222 192
aleksanders
carcase pentru "aifon" - ce ai tu nu sunt carcase iphone
dmt_ctl
Eu mor pe voi astia destepti asa....vedeti domnule de treaba ta.nu te-a bagat nimeni in seama...te rog foarte frumos sa pastrezi pentru tine aceste remarci...probabil nu ai avut in mana niciodata un iphone original ca sa stii ce se potriveste si ce nu...Multumesc pentru amabilitatea de a nu mai fii bagator de seama in continuare!
sus...

QUOTE(aleksanders @ 14 Nov 2011, 10:02)
carcase pentru "aifon" - ce ai tu nu sunt carcase iphone
*


aleksanders
remarcile deplasate le faci tu - eu imi mentin parerea- ce vinzi tu nu este un produs iphone- si conform regulamentului nu ai dreptul sa induci in eroare posibili cumparatori - bafta la vanzarea de carcase compatibile cu iphone

si....da- nu detin un iphone - am ceva ce seamana cu un iphone si scrie pe el ceva pe spate....Model No:A1241 ....
dmt_ctl
sus...
dmt_ctl
sus smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.