Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Recomandare parbriz Renault Symbol 2005
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
darkofeel
Va salut. Am o problema cu parbrizul si restul geamurilor biggrin.gif din masina:

Fostul proprietar a neglijat geamurile si nu le-a sters iarna cu o racleta recomandata ci cu o bucata de plastic de la un spalator de geam, si toate geamurile sunt foarte zgariate noaptea infloresc toate luminile in geamurile mele smile.gif, numai spun cand ploua ce teroare este. Nu dau mare importanta pe geamurile laterale cat si luneta, dar doresc sa schimb parbrizul.

Vreau sa stiu ce pareri aveti, unde sa ma duc mai bine, am fost la o firma care importa parbrize mai pentru orice model de autovehicul de pe Str. Progresului, aproape de intersectia cu Viilor. Dansii mi-au spus un pret de 345 RON cu montaj inclus pentru masina mea.

Este bine sa ma duc la ei sau la o reprezentanta?

Astept pareri, va multumesc!
BannedHost
Eu iti recomand marca de parbrize pilkington. Sunt buni in domeniu si au si materiale destul de durabile / rezistente
darkofeel
Ei sunt baietii de care vorbesc cei de pe Str. Dr. Constantin Istrati intre Str. Progresului si Viilor.

Am vazut acum ca au si plata prin Card Avantaj ce-mi ofera un adevarat avantaj prin rate si dobanda zero.
BannedHost
Reprezentanta este scumpa si fara rost. Daca sunt buni in domeniu vor monta parbrizul ca si cei din reprezentanta si vei avea si garantie pe lucrare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.