Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A murit GADDAFI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
corbex
A murit de citeva ceasuri.
aleksanders
a racit de la un glont mai rece
djasu82
Nu e paguba asa de mare ... poate o sa scada pretul la carburant pentru straini franta - germania - italia nu pentru noi ...
DannyY
Cortul cui i-l lasa?
bogdanelkva
Oricum,de 22 de ani il astepta dincolo frate-so,unu...Ceausescu parca... a scapat.gif
zanzie
L-au "rezolvat" ca pe Ceasca.
vic24
bietii libieni se bucura ca au scapat. nici nu se gandesc ca tara va ajunge pulbere, ca orice tara "eliberata" si devenita democratie. ca vor fi furati si vor ajunge sclavii economici ai eliberatorilor.... exact ca noi... nici nu stii daca in aceste conditii este bine sa scapi de dictatura...
miki
mad.gif Dispari......
SorinCT
Democratia asta are avantaje si dezavantaje, nu cred ca e tema discutiei. Ideea e ca a crapat mosu' si nu ne mai pune lumea la cheltuiala prea mare cu fregatele pe acolo. Putem sa ne vedem linistiti de piratii din golful aden de la anu.
corbex
De pescarii turci de calcan?
Markos
Adevarul e ca fregata noastra a jucat un rol crucial, decisiv.
sorin1983
QUOTE(Markos @ 21 Oct 2011, 13:27)
Adevarul e ca frecata noastra a jucat un rol crucial, decisiv.
*


SorinCT
Trebuia sa ne bagam si noi nasul putin pe acolo, altfel ziceau astia ca dupa ce ca suntem saraci mai suntem si lenesi...
marksman
QUOTE(zanzie @ 20 Oct 2011, 17:31)
L-au "rezolvat" ca pe Ceasca.
*



I-o fi fost urat si lui Ceasca acolo unde e si l-a chemat pe Gaddafi sa depene amintiri din vremurile bune.
bodomhc
se va umple tara de virgine de acum tongue.gif
vic24
QUOTE(miki @ 21 Oct 2011, 12:07)
mad.gif Dispari......
*


amice, esti........ wacko.gif
ydaniel
trist.
argon
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


CIneva inca o duce bine, astept episodul 3 ...asta mi-a venit asa..vazand inregistrarea unde Basescu spune plin de admiratie si spasenie 'Multumesc mare lider'.
Manuel
radmasa.gif
RainHawk
Cam naspa faza.... parca am fi noi acu' 20 de ani. Cireasa de pe tort urmeaza sa vina.
marksman
Eu astept primul politician asasinat la noi. In ziua aia o sa beau in sanatatea atentatorului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.