Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Interior complet Baccara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
gj96ben
am interiorul complet de la un Baccara. l-am mostenit si ash fi vrut sa-l pun eu dar nu sunt hotarat. Nu ma intereseaza neaparat aspectul comercial al situatiei, ci doar ce ati face voi in locul meu, precizez ca am interior textil ,electric, impecabil. Sunt curios ce ar face cei mai pasionati dintre Reno-auti.
turbodxman
Daca ti la originalitatea masinii tale, o lasi asa cum a venit din fabrica. smile.gif
Daca nu te intereseaza acest aspect, o poti upgrada oricand cu acel interior. wink.gif
Ca tot ai deschis acest subiect ce culoare are interiorul de Baccara?
Scaunele sunt ergo-pack?

Ceva fotografii sa vad starea ai?
santo.cristian
Salut,eu daca l-as avea n-as mai sta pe ginduri,l-as pune imediat,stii cum este vorba aceea tot ce-i mai bun pentru masina mea wink.gif
turbodxman
Depinde de viziunea fiecaruia. smile.gif
protuning
eu l-as pune doar daca as avea aer conditionat,nu contest ca i-mi pica si mie fata cand vad interiorul de bacarra
gj96ben
Tot ce-i mai bun pentru masina mea, da ai zis foarte bine,
Da am si AC, vad ca parerile sunt impartite, deci nu este usor sa lasi comfortul materialului textil pe super aspectul pielei poate ca daca pielea era maro....
turbodxman
E gri sau neagra?
gj96ben
este gri!
turbodxman
marfa!
radulescuraduflorin
m-ar interesa si pe mine sa aflu cam ce ai de la bacarra !interior exterior!
gj96ben
Din pacate, pentru mine, m-am hotarat ce o sa fac cu acest interior, ce-i interesati sa ma contacteze la 0741196434 sau pe cristiandste@yahoo.com.
o sa revin si cu poze!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.