Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Memorie DDR1 + DDR2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
z_fdd bacau
Vand memorii pentru PC perfect functionale. DDR1 si DDR2

DDR 256 Mb 400 MHz (PQI) - 25 lei (inclus transport cu Posta Romana)

DDR 512 Mb 400 MHz (MT COMPAQ) - 45 lei (inclus transport cu Posta Romana)

DDR 512 Mb 400 MHz (Princeton) - 45 lei (inclus transport cu Posta Romana) (nu apare in poza pentru ca inca este in calculator)

DDR2 512 Mb 533 MHz (APACER) - 35 lei (inclus transport cu Posta Romana)

Poza este reala. Pretul afisat include transportul. Daca cineva cumpara mai multe produse renegociem pretul. Daca cineva le cumpara pe toate platesc eu transportul si negociem si pretul total. Pentru orice alte intrebari, contactati-ma.
Predare personala in Bacau.

http://i55.tinypic.com/2vt6xdf.jpg
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
XtreZz
salut!ofer 35lei cu transport pe placuta de 512 ddr1
z_fdd bacau
salut! asta ar insemna sa raman cu 25 de lei. mi se pare cam putin. mai astept oferte mai bune. daca ma hotarasc pentru pretul tau, te anunt.
XtreZz
eu stiam ca este 5 lei posta!
z_fdd bacau
Princeton-ul s-a dat. Raman celelalte.

20 Oct 2011, 12:47:
s-au modificat putin tarifele wink.gif in momentul in care trimiti cu ramburs, platesti si costul intoarcerii banilor, dar si o anumita taxa in functie de valoarea pachetului (iar pentru coletele cu ramburs, valoarea minima e 20 de ron). mai e valabil costul de 5 lei? nu cred wink.gif
XtreZz
Se putea rezolva altfel,iti puneam banii pe card inainte,si era valabila treaba,dar daca ma ironizezi lasa.bafta la vanzare
z_fdd bacau
nu te ironizez deloc, doar ti-am explicat de unde apare diferenta de pret. poti gasi si in alta parte memorii ddr, dar nu stiu daca exact la pretul la care vrei tu. bafta!
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
ddr2 s-a vandut. ramane ddr1 512 si ddr1 256.
z_fdd bacau
up
z_fdd bacau
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.