Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ajutor in Oradea
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
Steve From Oradea
Scuze daca am gresit locul, dar as vrea ca cei din Oradea sa luam legatura prin messenger si eventual sa ne putem ajuta reciproc daca avem ceva probleme. Eu va pot ajuta cu DDT2000 pentru inceput. Astept pareri si mai ales ID-uri de messenger. Al meu e csati_83
bogdanbby
salut . eu am avut o problema cu un injector pe care a trebuit sa il schimb si am o eroare in bord datorita fostului injector si as vrea sa o sterg. problema e in felul urmator a mai incercat cineva sa se conecteze cu dtt si nu i-a recunoscut masina. din ce cauza?
Radocanu
Salut
Te poti conecta la ABS / ESP cu ddt ? Eu nu mai reusesc nici cum, mai am un prieten care are ddt2000 si la fal nu poate sa se conecteze pe ABS ESP!
Mai demult, pe alt laptop, ma puteam conecta, acum cu noul laptop nu pot
Mentionez ca am vers 2.0.9.3 parca...
bogdanbby
pai la mine nu gasea chiar nimika
Steve From Oradea
Eu pana acum am incercat pe masina mea si pe o alta Laguna si acolo am vazut tot, desi proprietarul cu laptopul lui nu a vazut ABS-ul. Veniti pe messenger eventual si acolo putem vorbim mai rapid.
12AHD
Scuze, post gresit...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.