Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Samsung Galaxy S 8GB + iRiver Story 2GB
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Pioul
Telefon mobil Samsung Galaxy S GT-i9000 8GB Black - PRET: 1100RON

Vine la pachet cu Toc Piele Celly FACE89 + Incarcator Auto Momax SCCNO8600


Telefonul a fost cumparat la liber in aprilie 2011, nu este blocat in nici o retea, l-am folosit aprox. 2 luni.
Functioneaza perfect, momentan sistemul de operare este Android 2.2, dar se poate face upgrade la 2.3.4 prin intermediul programului Kies, acest update este deja disponibil in Romania.
Ecranul este impecabil, i-am pus folie de protectie din prima zi.

Singura "problema" este o zgarietura de aprox 2mm in coltul din stanga sus, l-am scapat din mana si s-a lovit de prag, nu este sarita vopseaua si nu afecteaza cu nimic aspectul telefonului, nu se vede deloc la o utilizare normala, doar daca te uiti foarte atent.

Se vinde in cutia originala, are toate accesoriile (incarcator, cablu USB, casti) + carte de utilizare in limba romana. Telefonul are garantie 2 ani de la data achizitionarii, este valabila pana la 11-04-2013.



eBook Reader iRiver Story 2GB - PRET: 400RON

Produsul este nou, il am de aprox. o saptamana, a fost desfacut doar pentru testare.

Vine in ambalajul original + cablu USB, care se foloseste si pentru incarcarea acumulatorului.

Formate suportate:
Audio: MP3, WMA, OGG
E-Book: PDF, EPUB, TXT
Comics Viewer: ZIP (JPG, BMP, PNG)
Office Viewer: PPT, XLS, DOC, HWP


[attachmentid=1627755512] [attachmentid=1627755513] [attachmentid=1627755514] [attachmentid=1627755515]
Pioul
up
Pioul
telefonul s-a dat, ebook-ul este valabil, pret negociabil!
Pioul
up
Pioul
up
Pioul
up
Pioul
up
Pioul
s-a dat si ebook-ul, se poate inchide. multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.