Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Pages: 1, 2, 3
renault megane
1. Suport schiuri Mont Blanc– pentru 4 perechi = 400 lei
Se vinde numai dupa schiurile de mai jos.
2. Schiuri Rossignol (lungime 1,80 m) cu legaturi Rossignol si bete de schi Rossignol = 500 lei
3. Suport agatat bicicleta = 30 lei
4. Detector radar Cobra 6600 = 100 lei
5. Kit maini libere Parot = 100 lei
6. Covorase mocheta megane sedan echiparea privilege = 150 lei
7. Set 4 prezoane roata rezerva tabla + set 4 prezoane roata aliaj renault megane = 100 lei
8. Diverse: doua telefoane fixe (unul cu fir - Teleton si altul fara fir), prize de telefon, sonerie de exterior, cabluri de diferite lungimi s.a. = 150 lei
9. Masa de rectificat - dimensiuni 400x400 mm, bonus o cutie de pasta aprox. 0,5kg = 400 lei
10. Motor electric trifazat 3,4 kw = 500 lei
11. Forma de aluminiu – diametru 245 mm ši latimea 40 mm (am facut-o pentru o roata de curea) = 100 lei
12. Dispozitiv de masurat ovalitatea cu ceas comparator (Ø40, citire 0,01mm, carcasa metalica cu semne de toleranta, tija Ø8 H6, afisaj rotativ din inel exterior) = 150 lei
13. Mandrina MG 13, fara cheie de strangere = 50 lei
14. Cupla 380C, 32A = 50 lei
15. trusa TCCT1 = 100 lei
alinushy
telefonu fara fir ( smile.gif ) in ce stare este? pret?
renault megane
telefonul este in stare foarte buna. prefer sa dau tot setul. daca mai esti interesat fa-mi o oferta pe pm
renault megane
up
renault megane
up
ipiq
-ceri foarte mult pe suportii de skiuri!!!
E bine sa arunci un ochi pe piata inainte sa pui preturile...
Eu anul trecut mi-am luat cu 70 de euro suporti skiuri + gheare de prindere

Bafta la vanzare!
renault megane
multumesc mult pentru observatie si interes. eu vreau sa vand suportii numai dupa ce dau schiurile.
ca sa nu considerati ca nu sunt receptiv, pentru cei interesati, propun: schiurile + suportii auto = 600 lei.
eu, tare as mai vrea, sa mai ma dau cel putin odata cu schiurile la iarna, dar din pacate am o "retinere" - in primavara anului trecut am facut o operatie la coloana (acesta ar fi motivul principal pentru scoaterea lor la vanzare)
anecula_08
Nu vinzi unul din incarcatoarele pt Parrot separat?
renault megane
ba da, dar nu pot renunta decat la cel cu alimentare la 220v. daca te avantajeaza da-mi un contact pe pm.
renault megane
up
ionutz_87
o poza mai clara cu trusa TCCT1?
renault megane
din pacate nu am si nici nu pot sa fac alta fiindca nu mai am cu ce.
ce pot sa spun ca are 8 chei tubulare: 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 si 24, un prelungitor scurt si un antrenor cu cot
renault megane
up
renault megane
preturi negociabile pentru toate produsele
renault megane
up
renault megane
upu
renault megane
up
renault megane
sus
mvm
Aveti la vanzare , parca si o sonerie suplimentara . Am vazut bine ? Daca da , care este pretul? Multumesc
renault megane
pretul pentru soneria suplimentara este de 25 lei
renault megane
sus
renault megane
sus

29 Oct 2011, 18:27:
preturi negociabile
renault megane
up
renault megane
sus
renault megane
up
renault megane
sus
renault megane
oferta speciala: schiuri + bete + suport schiuri = 600 lei
renault megane
up
renault megane
postul acesta mai este inca valabil.
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
suuuuus
renault megane
up
renault megane
valabil
renault megane
sus
renault megane
Suport schiuri Mont Blanc– pentru 4 perechi = 400 lei
Se vinde numai dupa schiurile de mai jos.
2. Schiuri Rossignol (lungime 1,80 m) cu legaturi Rossignol si bete de schi Rossignol = 500 lei
3. Suport agatat bicicleta = 30 lei
4. Detector radar Cobra 6600 = 100 lei
5. Kit maini libere Parot = 100 lei
6. Covorase mocheta megane sedan echiparea privilege = 150 lei
7. Set 4 prezoane roata rezerva tabla + set 4 prezoane roata aliaj renault megane = 100 lei
8. Diverse: doua telefoane fixe (unul cu fir - Teleton si altul fara fir), prize de telefon, sonerie de exterior, cabluri de diferite lungimi s.a. = 150 lei
9. Masa de rectificat - dimensiuni 400x400 mm, bonus o cutie de pasta aprox. 0,5kg = 400 lei
10. Motor electric trifazat 3,4 kw = 500 lei
11. Forma de aluminiu – diametru 245 mm ši latimea 40 mm (am facut-o pentru o roata de curea) = 100 lei
12. Dispozitiv de masurat ovalitatea cu ceas comparator (Ø40, citire 0,01mm, carcasa metalica cu semne de toleranta, tija Ø8 H6, afisaj rotativ din inel exterior) = 150 lei
13. Mandrina MG 13, fara cheie de strangere = 50 lei
14. Cupla 380C, 32A = 50 lei
15. trusa TCCT1 = 100 lei
renault megane
sus
renault megane
up
renault megane
valabil
renault megane
up
renault megane
sus
constantin d
Ce pret are telefonul fara fir ?
renault megane
50 lei
renault megane
up
renault megane
accept si schimburi
renault megane
1. Suport schiuri Mont Blanc– pentru 4 perechi = 400 lei
Se vinde numai dupa schiurile de mai jos.
2. Schiuri Rossignol (lungime 1,80 m) cu legaturi Rossignol si bete de schi Rossignol = 500 lei
3. Suport agatat bicicleta = 30 lei
4. Detector radar Cobra 6600 = 100 lei
5. Kit maini libere Parot = 100 lei
6. Covorase mocheta megane sedan echiparea privilege = 150 lei
7. Set 4 prezoane roata rezerva tabla + set 4 prezoane roata aliaj renault megane = 100 lei
8. Diverse: doua telefoane fixe (unul cu fir - Teleton si altul fara fir), prize de telefon, sonerie de exterior, cabluri de diferite lungimi s.a. = 150 lei
9. Masa de rectificat - dimensiuni 400x400 mm, bonus o cutie de pasta aprox. 0,5kg = 400 lei
10. Motor electric trifazat 3,4 kw = 500 lei
11. Forma de aluminiu – diametru 245 mm ši latimea 40 mm (am facut-o pentru o roata de curea) = 100 lei
12. Dispozitiv de masurat ovalitatea cu ceas comparator (Ø40, citire 0,01mm, carcasa metalica cu semne de toleranta, tija Ø8 H6, afisaj rotativ din inel exterior) = 150 lei
13. Mandrina MG 13, fara cheie de strangere = 50 lei
14. Cupla 380C, 32A = 50 lei
15. trusa TCCT1 = 100 lei
renault megane
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.