Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propunere masina lunii
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
cj77shv
Am o propunere pentru adminii siteului. Am vazut pe alte forumuri implementata ideea de "masina lunii". Cum ar fi daca am avea si noi o asemenea sectiune pe forum? Totusi, suntem unul dintre cele mai mari forumuri auto. Cred ca ar fi binevenita o asemenea sectiune, bineinteles impreuna cu daciaclub.ro. Rog adminii sa ia in considerare propunerea mea.
cj77shv
Ce vrei sa spui?
Cred ca nu s-a inteles ideea. In fiecare luna se inscriu in perioada 1-15 cativa membri, isi prezinta masina, iar apoi se face un sondaj in care se poate vota in perioada 15-30. Vedeti pe clubopel cum e implementata ideea.
klaus
Pentru cine nu a observat, aici e sectiunea probleme forum.
Postarile de cafenea pe acest topic se vor lasa de acum inainte cu suspenduri direct.
UXE
si ce presupune a fi "masina lunii"? eu nu am cont pe forumul respectiv... poti detalia? primesti vreun premiu anume? care e scopul?
tribunul
Probabil se vrea ceva gen "angajatul lunii". Am vazut asa ceva in receptie service la Meridian.
ag02cws
Mie mi se pare interesant, dar cum ne organizam?
P-A-C-O
QUOTE(cj77shv @ 18 Sep 2011, 19:31)
In fiecare luna se inscriu in perioada 1-15 cativa membri, isi prezinta masina, iar apoi se face un sondaj in care se poate vota in perioada 15-30.


avem si noi aici insa doar pe sectiunea Logan: http://www.daciaclub.ro/Loganul-meu-page-1-t33394-s0.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.