Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stickere Clio 3
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio III
wondam
Salut !
Am un Renault Clio 3 in 2 usi si as dori si eu setul de stickere de la Clio Cup, stiti cumva de unde pot face rost ?
Tzutzi
De ce ai vrea sa pui stickere de cup pe 1.4 16v cand de banii aia bagi benzina si te plimbi? Sunt curios sa nu crezi ca fac misto sau altceva. Vrei sa faci un upgrade serios la motor pe viitor?

ps: se aduc la reno comanda din franta pe niste sume exorbitante. (mie mi-au cerut pe cele trei sigle de pe hayon 540 de lei!!!)
wondam
nu ma intereseaza un upgarde la motor, ci doar niste stickere pentru ca ii schimba cu mult aspectul.
Tzutzi
Daca le vrei in formatul asta le iei de la reno, sau poti sa te duci la o firma de colantari si sa le arati ce si cum vrei.

LE: la reno nu stiu daca are rost sa te duci, ca o sa te "loveasca" cu un scor imens, si la o firma de colantari cam 200-300 de lei o sa ajunga distractia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.