Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Camion pentru transport 3,5 T
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Victoras2001
Am de transportat 5 europaleti a 700 kg/paletul, brichete de rumegus, de la Nehoiu la Buzau. 250 ron. Dati PM si ne intelegem.
Victoras2001
Hep. smile.gif
Markos
ai PM.
Victoras2001
N-are nimeni din Bz camion? Si cand ma gandesc ca bunica-miu isi facuse singur unu' prin '40. icon_mrgreen.gif
Victoras2001
Mai facem o incercare.
Luni ma duc in piata, la oamenii seriosi, si-mi iau camion. tongue.gif
ipiq
-pai daca ai 5 paleti a 700 de kg bucata, trebuie cel putin 2 drumuri (asta daca se risca soferul), daca nu mai multe, sa ti le duca cu o prelata de 3,5t.

-cauta pe cineva cu septica si ti le duce dintr-un singur drum.

-ma indoiesc ca ti le duce cineva la pretul asta...

succesuri!
Victoras2001
Intai ce e aia "septica", sa stiu pe cine sa caut. tongue.gif
Apoi care dracu' e pretul corect pentru 200 km pe o sosea asfaltata? Am pus 15 000/km. Trebuie sa fac credit la banca? tongue.gif Am spus ca mai negociez. wink.gif
Altis
Septica = 7 Tone?
Victoras2001
Sa stii tu.
Am incercat si aici, sa nu-mi para rau ca n-am facut-o. O sa ma duc luni sa fac rost de un camion, apoi o sa multumesc pentru gazduirea topicului si-l inchid. Ideea e ca iau brichetele cu 350 de lei tona, in timp ce astia cer 300-500 lei p-o caruta obosita de lemn. Si n-are nici 1,5t. Daca socotesc si puterea calorica a brichetelor care e de patru ori mai mare ca a lemnului, merita sa le car si cu loganu'. icon_mrgreen.gif
Victoras2001
QUOTE(ipiq @ 8 Sep 2011, 23:37)
-ma indoiesc ca ti le duce cineva la pretul asta...
succesuri!
*


Am gasit un camion cu rampa, imi aduce 2,8t (ca la atat m-am hotarat) brichete cu 280 lei. smile.gif

Multumesc pentru gazduire, puteti inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.