Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Motorola EX128, dual sim
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
vali_iacov
Se vinde un Motorola EX128, dual sim cu touchscreen, card de 2Gb, cutie cu toate accesoriile, factura si garantie.

Pret : 250 RON
0786.245.013
Poze reale curand.
bobo77
De cat timp il ai si cat e de folosit?
vali_iacov
il am de prin martie, e factura in acte si momentan le-am uitat la prietena mea acasa, mai are cam 1 an si jumatate garantie, are doar cateva zgarieturi fine pe ecran, si acum este la germanos la service, avea o mica problema de touchscreen, n-am vrut sa il vand nereparat.
vali_iacov
up
vali_iacov
up
pufosu
Asteptam fotografiile cu el.Trimiti si prin posta sau curier?
vali_iacov
trimit prin orice...momentan nu pot pune poze pentru ca este la Germanos, are o mica problema cu touchscreen-ul, se va schimba displayul sau telefonul cu totul. nu vreau sa il dau cu vreo buba, de aceea voi pune maine si scanarea intrarii in service.
pufosu
Atunci astept sa iasa din service si dupa aceea mai vorbim.
vali_iacov
up
cristyano2
te intereseaza un shimb cu un huawei g6600 nou ,garantie.factura tot, cumparat sambata 13.08 .
vali_iacov
nu ma intereseaza schimburi
up, negociabil, in limita bunului simt
pufosu
Ai reusit sa-l scoti din service?Ma interesa poze cu el ca sa nu fie carcasa sparta.
vali_iacov
nu m-au sunat inca cei de la germanos. carcasa nu este sparta, nici zgariata, iar spatele este anti-zgarieturi. telefonul este foarte ok, doar ca a avut problema cu touchscreen-ul.
imediat cum il scot din service o sa ii fac poze.
pufosu
Ce se mai aude cu telefonul?Se mai poate face?
vali_iacov
astazi ar trebui sa ajunga de la service-ul Motorola la Germanos. Chiar daca nu s-ar mai repara l-ar schimba cu totul. Revin cu detalii pe seara.

tocmai am fost sunat de cei de la Germanos, telefonul este gata. Diseara poze reale cu el.
Aproape nou, 250 ron negociabil.

23 Aug 2011, 16:04:
din pacate, sau din fericire, telefonul s-a dat...pe mai mult decat cerusem, unui unchi de-al meu. multumesc pentru gazduire, se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.