Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Symbol Prima 1.2 ,16 V , an fabr. 2010
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
OMICRON
Aș dori să stiu dacă cineva care detine o astfel de mașină și-a montat, după ce a achiziționat-o, inchidere centralizată și (in caz afirmativ) , la ce preț .(eventual și alte accesorii(alarmă , bandouri laterale , etc..)
Mulțumesc!
caine
Pai inchidere centralizata cred ca au toate, iar eu personal, cand am cumparat-o am primit si alarma plus senzori de parcare - gratis.
theodor2004
eu nu am auzit de inchidere centralizata montata after market. In schimb, daca ai inchidere centralizata, si nu ai telecomanda la ea, iti poti monta after-market alarma (ex Viper) cu telecomanda cuplata la inchiderea centralizata.
Benafflek
Am cerut eu citeva cotatii si diferentele sint f mari:
- la serus: 990 lei cu TVA si manopera
- la mach1: 2200 lei cu TVA si manopera
- la AMAT Pitesti: 1000 EUR!!!!

ultimii doi au spus ca imi schimba incuietorile cu totu' ca nu sint bune alea din fabrica, in timp de serus a zis ca sint ok si alea. Nu am mai inteles nimic!

Deci momentan am renuntat! Daca cineva a reusit operatiunea, astept cu interes detaliile!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.