Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: PiSSisica mea, acum mai VERDE....
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Jurnal de Bord
Pages: 1, 2
sorin_pss
Dupa un aproape un an in care am fost banat si mi s-au inchis toate topicurile, am reaparut pe acest forum, cu un nou look, cu un nou MY RIDE
PiSSisica mea a primit o vopsire integrala cu o vopsea custom, verde lamborghini cu perla galbena. Va las sa priviti ce a iesit biggrin.gif
Enjoy
4x4
Me gusta, semnalizarile cu leduri dau bine. Banuiesc ca ai sa pui o plasa sau ceva in fata la radiator? Si vopseste cu negru etrierii aia, arata ca naiba tot verzi, mai au si alta nuanta sad.gif

ps nu poti gasi niste jante care sa nu iasa asa in afara atat de mult?

In rest felicitarii pentru toti banii investiti.
vernescu
Arata altfel , succes in continuare !!
bobo77
Mai bine posteaza la jurnal de bord...
klaus
Se muta la jurnal de bord
Markos
QUOTE(sorin_pss @ 10 Jul 2011, 16:23)
Dupa un aproape un an in care am fost banat si mi s-au inchis toate topicurile
*


De ce, ce-ai facut?
corbex
Jantele parca ar fi mers albastre. Placute de frina la culoare n-ai gasit?
cosmin_2300
QUOTE(sorin_pss @ 10 Jul 2011, 16:23)
si mi s-au inchis toate topicurile,
*


Toate topicurile tale au fost la bursă.
Alea se închid automat dacă nu postează nimeni 2 săptămâni wink.gif



L.E.: mașina din poze are motor ... de 1.4?! wacko.gif
marksman
QUOTE(corbex @ 11 Jul 2011, 13:33)
Jantele parca ar fi mers albastre. Placute de frina la culoare n-ai gasit?
*



EBC Greenstuff
yhattori
ai mers pe cucurbitaceu look, vad, cucumis melo.

cred ca totusi merea mai bine un citrullus lanatus adica verde british racing green + perla rosie.
corbex
E imbucurator ca au ramas anvelopele negre. Nu va gresi nimeni cind va fi nevoie s-o puna "cu verdele-n sus".
Markos
QUOTE(sorin_pss @ 10 Jul 2011, 16:23)
Va las sa priviti ce a iesit
*


mdeah.. interesanta mellow.gif
Iulikk
Nah... mie imi place, desi rotile par cam... mici tongue.gif .
Markos
jantele sunt Borfet?
Kruger
Frumos, multi bani investiti si munca, dar din nefericire din rht nu iese bici.
Daca din fata si lateral am mai vazut logane tunarite rezonabil, spatelui ala nu prea ai ce sa-i faci....decat sa-l tai la flex si sa-l reconstruiesti de la 0. Exclus, evident.


De ce ai fost banat peste tot si ti s-au inchis topicurile ? Asa mare e invidia...?
skija
1. Ce motor are? ai facut ceva si la motor?
2. La interior ai facut ceva?
3. Tevile alea din spate sunt amandoua functionale? sau una e intrarea si alta e iesirea? (ca la calorifer)...
UXE
mda.. cred ca iar l-au banat...

ma ce aveti cu omu..?
Eu4yas
Scrie in semnatura ce motor are.

Evacuarea nu e ca la calorifer.

La interior ce vrei sa faca?

Nu-nteleg de unde atata rautate!

Bafta multa Sorin.
sobolan
multa munca,multi bani...e simpatica smile.gif pacat de motor,1400 e cam lesinat si mai mult de 100cp nu scoti din el !
Alex4u
unde e pisica ca eu vad doar un logan? blink.gif
sorin_pss
se pare ca pe acest forum sunt numai mistocari. Inteleg cand iti prezinti masina, sa primesti si laude, dar si critici. Insa, acestea ar trebui sa fie constructive, la subiect, nu mistouri de cartier.
Rog un moderator sa inchida acest topic . Aceasta a fost ultima mea postare pe acest daciaclub.
Ramaneti uniti
C a t a l i n
Zât!
bucatzel
Baiatu' asta pesemne n-a fost prin cartier, sa afle ce-i aia misto.

AR-18-MOS
Stickerul IPA, e de efect!

11 Jul 2011, 17:23:
QUOTE(sorin_pss @ 11 Jul 2011, 17:05)
se pare ca pe acest forum sunt numai mistocari. Inteleg cand iti prezinti masina, sa primesti si laude, dar si critici. Insa, acestea ar trebui sa fie constructive, la subiect, nu mistouri de cartier.
Rog un moderator sa inchida acest topic . Aceasta a fost ultima mea postare pe acest daciaclub.
Ramaneti uniti
*


Cum ai vrea sa fii tratat cand tu prezinti zoaiele alea de pe conserva ca fiind ceva frumos? blink.gif
4x4
Bai trolilor, iar lati pus pe fuga pe om.

Cand intri pe daciaclub trebuie sa vii pregatit cu o bata si o punga da samanta, acuma are sa se duca pe 4tuning unde are sa fie primit mult mai bine.
para06
Invidiosi mai sunteti :| cum apare cineva cu masina mai misto ca a voastra cum sariti pe el
AR-18-MOS
radmasa.gif
4x4
elitisti de duzina
M.C.
Bre,ce mama lui ala cu coarne e IPA asta? crazys4.gif
Si la ce foloseste sticherul ala? intrebare.gif
4x4
membru a clubului de militieni
bucatzel
Ba, ma leeesi? Daca ce-o primit asta aici e misto, pesemne sunt pe forumul gresit.

Mie chiar imi placea verdele ala , de-abia asteptam s-o lase un pic la soare, sa vad cum arata dupa ce se coace.
IRONICK
Va toaca invidia. Are difuzor de aer la spate. In mod sigur toata podeaua este plina de carenaje pentru un drag mai bun. La modificarile alea aerodinamice la exterior, cred ca face de rusine chiar si o masina de F1.
AR-18-MOS
QUOTE(4x4 @ 11 Jul 2011, 17:31)
membru a clubului de militieni
*


Tot degeaba. Nu e valabil fara legitimatie.
sobolan
....
unii se supara prea repede...e singul logan din tara facut intr-un mare stil,n-arata rau,e interesanta mai degraba....
de ex. daca mie nu imi place asta nu inseamna ca si lu' altu nu-i place...interesant era sa aiba ceva si pe la motor,o galerie de ev. custom aka serpi,ceva pe la admisie,o axa,rapoartele modificate la cutie ptr. ca si asa motoru' ala e lesinat,daca mai dai drumu' si la ac deja o impingi la deal !
Markos
QUOTE(sorin_pss @ 11 Jul 2011, 17:05)
Ramaneti uniti
*


yep, stei tughezar!
Alex4u
QUOTE(IRONICK @ 11 Jul 2011, 16:32)
Va toaca invidia. Are difuzor de aer la spate. In mod sigur toata podeaua este plina de carenaje pentru un drag mai bun. La modificarile alea aerodinamice la exterior, cred ca face de rusine chiar si o masina de F1.
*


la aia 75 de cp ...poate sa ii puna si aripi ca tot asa merge...dar deh domne...
bmwh548
QUOTE(4x4 @ 11 Jul 2011, 17:25)
Bai trolilor, iar lati pus pe fuga pe om.

Cand intri pe daciaclub trebuie sa vii pregatit cu o bata si o punga da samanta, acuma are sa se duca pe 4tuning unde are sa fie primit mult mai bine.
*




QUOTE(4x4 @ 11 Jul 2011, 17:27)
elitisti de duzina
*



Daca iti plac asa de tare membrii comunitatii si felul cum trateaza anumite specimene poate vrei sa ne lamuresti de ce te-ai intors aici. Ca pe mine ma depaseste mentalitatea de "voi nu ma vreti, eu nu va vreau, dar stau cu voi".
AR-18-MOS
QUOTE(IRONICK @ 11 Jul 2011, 17:32)
In mod sigur toata podeaua este plina de carenaje pentru un drag mai bun. L
*


Fii mai explicit, ca deloc iti zice ca nu face liniuțe cu ea. rolleyes.gif
Alex4u
QUOTE(sobolan @ 11 Jul 2011, 16:43)
....
unii se supara prea repede...e singul logan din tara facut intr-un mare stil,n-arata rau,e interesanta mai degraba....
de ex. daca mie nu imi place asta nu inseamna ca si lu' altu nu-i place...interesant era sa aiba ceva si pe la motor,o galerie de ev. custom aka serpi,ceva pe la admisie,o axa,rapoartele modificate la cutie ptr. ca si asa motoru' ala e lesinat,daca mai dai drumu' si la ac deja o impingi la deal !
*


uite e mai tare asta decat brotacelu de mai sus
AR-18-MOS
QUOTE(Alex4u @ 11 Jul 2011, 17:52)
uite e mai tare
*


De ce? I-au pus tabla mai groasa? unsure.gif
Markos
Eu înca am o mare nelamurire. De ce toata lumea tiuneaza logane unupatru? huh.gif

Cumpara special un model urat si lesinat, ca e provocarea tiunaritului mai intensa?

Sau sunt furate de la parinti? nedumerire.gif


Oricum, misterul persista.
Alex4u
nu chiar...e facut sub licenta ferrari dar ce sa stiti voi.. dry.gif
sobolan
da alex...ala-i un logan penal blink.gif
Alex4u
QUOTE(Markos @ 11 Jul 2011, 16:54)
Eu înca am o mare nelamurire. De ce toata lumea tiuneaza logane unupatru?  huh.gif

Cumpara special un model urat si lesinat, ca e provocarea tiunaritului mai intensa?

Sau sunt furate de la parinti? nedumerire.gif
Oricum, misterul persista.
*


sa traiasca programul rabla ..
AR-18-MOS
QUOTE(Markos @ 11 Jul 2011, 17:54)
Eu înca am o mare nelamurire. De ce toata lumea tiuneaza logane unupatru?  huh.gif

Cumpara special un model urat si lesinat, ca e provocarea tiunaritului mai intensa?

Sau sunt furate de la parinti? nedumerire.gif
Oricum, misterul persista.
*


Pe langa asta, aduga si ca majoritatea sunt Ambiance sau Preferance.
sobolan
sincer da' ala de 1400 e lesinat rau...daca-i mai pui si 10ooo de stickere si praguri ,ornamente etc deja ajungi la suta in 35 de secunde !
Markos
da' ce, e vreo graba?
sobolan
nu,da' ma gandesc ca daca-i pune un eleron pe capota port-bagaj e mai aerodinamica,nu ? crazys4.gif
bmwh548
Eleronul creste coeficientul de drag si creste timpul de accelerare. Avantajul apare pe viraje cand iti ofera apasarea suplimentara pe puntea spate. Evident nu e cazul aici.
argon
Superb loganul bleo din a treia poza, pacat ca nu se vede bine de chestia verde sad.gif Ce e , pare din aia din parcul de distractii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.