Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] filtre motorina Renault/ Logan + filtru aer
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Marso
Vand urmatoarele:



- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 original = 80 ron


- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 NGH + filtru aer EuroFil = 50 ron


Produsele sunt N O I , in ambalajele originale, poza este reala.



user posted image




NU EXPEDIEZ IN ALTE LOCALITATI. Predare personala in Bucuresti.

Nu negociez, nu deranjati inutil. Daca pretul depaseste asteptarile voastre,cautati in alta parte.


Daca cineva este interesat, ma poate contacta pe PM sau la: 0785.089.655 (cosmote). Daca nu pot raspunde, lasati sms si va sun inapoi indata ce voi putea.
Marso
Valabil!
Marso
UP....

- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 original = 80 ron


- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 NGH + filtru aer EuroFil = 50 ron
Marso
up
Marso
Filtrul original s-a vandut.

..............................................................................................................................

Valabil:

- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 NGH + filtru aer EuroFil = 50 ron
Marso
Actualizare:

- Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 NGH + filtru aer EuroFil = 50 ron

- 3 X Filtru motorina Dacia Logan 1.5 dci Euro 3 original = 80 ron / buc

Produsele sunt N O I , in ambalajele originale, poza este reala. Original 100 %. Nu va lasati pacaliti de fake-uri bagate in cutiile originale, accept sa mergem la orice service renault/dacia pentru verificare.
silviustel
Poti pune o poza cu filtrul original scos din cutie te rog? Stiu ca sunt unele care se potrivesc si la Megane 2 si as putea fi deci interesat. Merci.
Marso
Poza cu filtrul:

user posted image

Marso

up.... livrare personala pe ruta Bucuresti - Poiesti - Basov - Sf. Gheorghe - Tusnad (duminica 17 iunie).....

livrare pe ruta Bcuresti- Constanta-Mamaia (19 iunie)

Daca sunt doritori din zonele de mai sus,anuntati-ma pana sambata dimineata (16iunie)
Marso
UP
silviustel
Salut! Sunt interesat, te-am sunat, am lasat si mesaj... Ideea e ca maine plec din Bucuresti si as avea nevoie azi... Poate reusim sa ne gasim in seara asta.
Bacu
filtrul renault din poza este cu senzor de apa?
Marso
Salut silviustel ! Ti-am raspuns la mesaj. Daca nu e prea tarziu, rezolvam in seara aceasta.

@ Bacu , ambele filtre sunt prevazute cu "gaura in fund" pt senzor apa.
Ma3x
Salut,

Se potriveste filtrul de motorina cu locas senzor apa la masina din semnatura ?

Tnx.
Marso
Salut Ma3x, nu am idee. Poate te ajuta colegii de pe forum. In perioada 17 - 23 iulie, sunt plecat din localitate.
Marso
up...

Filtru motorina original = 80 ron

Filtru motorina ngh + filtru aer = 50 ron

Preturi fixe.
Marso
up
Marso
up...

Filtru motorina original = 80 ron (....in magazinele de piese costa ~ 120 ron... in service renault nu mai zic...180-220 ron, in functie de adaosul service-ului)


Filtru motorina ngh + filtru aer = 50 ron

Preturi fixe! Livrare personala in Bucuresti, accept verificarea pieselor la orice service!
Marso
Up...
Marso
Valabil.
Marso
up...

Filtru motorina original = 80 ron (....in magazinele de piese costa ~ 120 ron... in service renault nu mai zic...180-220 ron, in functie de adaosul service-ului)


Filtru motorina ngh + filtru aer = 50 ron

Preturi fixe! Livrare personala in Bucuresti, accept verificarea pieselor la orice service!
Marso
Valabil!
Marso
up
Marso
Filtru motorina original = 80 ron (....in magazinele de piese costa ~ 120 ron... in service renault nu mai zic...180-220 ron, in functie de adaosul service-ului)


Filtru motorina ngh + filtru aer = 50 ron

Preturi fixe! Livrare personala in Bucuresti, accept verificarea pieselor la orice service!
silviustel
Salut! Mai e valabil anuntul?
Ampt
Filtru motorina Euro 5, Logan ?!
Marso
@silviustel.........E valabil... Cate vrei? Mai am cateva bucati din fiecare.

@Ampt....... Nu am pt euro 5. Doar ce se vede in poze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.