Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Vand][Schimb] jante Nervasport 17'' 4x100
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
razvanache
Vand sau schimb jante originale de Renault, model Nervasport, pe 17" cu cauciucuri 225/45/17. Jantele sunt in stare perfecta, doar una are o mica (chiar foarte mica) ciupitura.
As prefera sa le schimb pentru ca nu am altceva sa pun in loc.
Vreau schimb cu jante pe 16" distanta 4x100 cu cauciucuri de 205/55/16 + o eventuala diferenta in functie de modelul jantelor si starea cauciucurilor. In cazul unui model frumos de jante care sa-mi placa cu cauciucuri in stare buna sunt dispus sa le dau si fara diferenta.
Mentionez ca cele doua cauciucuri de pe fata sunt putin rulate pe o parte (am avut necazuri cu geometria rotilor).
Pret pentru vanzare: 330 euro
Pentru alte variante de schimb, sunt deschis la propuneri.
razvanache
Valabil.... excl.gif
99AIM
Facem schimbul or ba?
Ryk
as fi dispus sa le cumpar, dar e distanta cam mare si as vrea sa le verific, cum am putea face? smile.gif
razvanache
@99AIM. Mi-am luat de aliaj pe 15 de iarna iar de 16 ma intereseaza ceva aftermarket. multumesc oricum si scuze ca nu am raspuns mai repede
@Ryk pai daca ai megane 2 merg fara probleme. daca vrei sa le vezi daca sunt in regula hai ca poate ne intalnim la jumatatea drumului intr-o zi (vad ca esti din ploiesti...... poate ne vedem pe la brasov). lasa-mi un ID in mesaj privat si vb mai multe.

28 Jun 2011, 19:37:
asa arata ciupitura din janta. restul sunt in stare perfecta.

29 Jun 2011, 18:52:
QUOTE(Ryk @ 28 Jun 2011, 12:27)
as fi dispus sa le cumpar, dar e distanta cam mare si as vrea sa le verific, cum am putea face? smile.gif
*


Lasa-mi un mesaj privat cu ID tau de mess
razvanache
Valabil...... pret nou 300 euro
razvanache
valabil..... accept schimburi cu jante pe 15" sau 16" 4x100 cu/fara cauciucuri 195/65/15, respectiv 205/55/16, cu/fara diferenta. 300 euro negociabil excl.gif .
razvanache
excl.gif URGENT.... pretul scade la 250 euro pt cateva zile.. am mare nevoie de bani. ofer bonus 3 cauciucuri de iarna dunlop 205/50/17
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.