Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] caut o dacie 1300
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihai1300
salutari tuturor.

de ceva vreme incoace, imi doresc o dacia 1300 si in ciuda faptului ca este o masina veche, nu imi pot permite sa achizitionez una. va rog sa nu aruncati cu rosii in mine pentru ca fac o asemenea solicitare. e urat sa cersesti si pe deasupra ai satisfactie cand obtii ceva prin munca. daca nu era situatia materiala de asa natura, nu apelam la asa gest. prin urmare, cine este binevoitor si are o dacie 1300 (indiferent de stare, cat sa pot sa o folosesc) si ii prisoseste m-as simti onorat daca m-ar contacta. va asigur ca masina nu ajunge nici la fiare vechi, nici vanduta pe piese la tigani nici alta soarta de genul acesta. o sa fie ingrijita si pe cat o sa ma sustina finantele voi investi in ea.

multumesc pentru rabdarea de a-mi citi misiva si va doresc numai bine.
dragoselu
De unde esti? Cat ai fi dispus sa oferi pe o Dacia 1310 din 96', set motor nou, instalatie GPL?
l@u
tu nu stii sa citesti? sau esti invidios pe unu mai chitros ca tine ca tine ?
P-A-C-O
dragoselu, vezi bre ca te vaneaza colegii.... orice post iti este urmarit
argon
Nu-l vaneaza nime dar zice numa' ineptii, si el vrea sa-i bage pe gat pe bani tomberonu' din '96.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.