Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ajutor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
tomiistvan
salutare de ce nu pot sa scriu in topicurii?

8 Jun 2011, 20:19:
si m-ati blocat topicu cu piese.Nu pot posta pm la nici un moderator.ajutatima va rog multumesc anticiparea
AR-18-MOS
salut tare nu poti ca sa scrii in topicurii ca nu este voie de la regulament si atunci ca daca pentru ca topicul cu pese auto este blocat cu functia de blocare a moderatorului dat fiind faptul ca regulamentul este blocat la PM si nu se poate posta in topicurii ca anticiparea nu este.
tomiistvan
si cu cine ar trebui sa vb sa fie desblocat?
AR-18-MOS
dezblocarea trebuie a fii facuta cu topcurii care se face a respecta rigolamentul la forumul si care modetratorul spre carel aproba pe buton si e OK atunci.

Se pare ca ne intelegem! mellow.gif
gabize
@AR-18-MOS:

nono.gif nono.gif

@tomiistvan:

incearca sa te aduni, si sa te exprimi mai coerent, e greu sa fi urmarit. Plus ca risti sa devii victima glumelor celorlalti forumisti.

Oricum, PM poti da doar dupa ce ai 25 de posturi. Restul nelamuririlor le gasesti aici:

http://www.reno.ro/index.php?act=boardrules
Markos
Va rog sa resetati parolele userilor Honorius si vizitatorul, deoarece le-am încurcat între ele de nu mai stiu care cum e sad.gif

Multumesc.
UXE
mai fa-ti inca 2
Markos
Bate la ochi.
corbex
Nu le faci in acelasi timp, lasi 5 minute intre ele.
Markos
Ideea nu-i rea, mulțumesc, se poate închide.
C@talin
DECI GRECU ERA. mellow.gif te spunn
UXE
nu era el
kerozen
Buna ziua,as dori daca se poate modificarea sectiunei bursa.De ce? Eu caut o masina sa cumpar si
este aproape imposibil sunt amestecate masinile cu piese si alte minunatii.Propun infiintarea la fiecare model sau daca nu macar decat masin separat piese separat deci in bursa este imposibil sa gasesti ceva chiar si piesele sunt amestecate cele de renault cu dacie cu nissan etc o harababura.Sper sa o rezolvati cumva .Multumesc.
DragosP
S-a notat.
UXE
Ce masina cauti?
VladSoare
De ce? Vinzi pădurarul? nedumerire.gif tongue.gif
george_scala_2004
QUOTE(kerozen @ 5 Jun 2016, 19:16)
Buna ziua,as dori daca se poate modificarea sectiunei bursa.De ce? Eu caut o masina sa cumpar si
este aproape imposibil sunt amestecate masinile cu piese si alte minunatii.Propun infiintarea la fiecare model sau daca nu macar decat masin separat piese separat deci in bursa este imposibil sa gasesti ceva chiar si piesele sunt amestecate cele de renault cu dacie cu nissan etc o harababura.Sper sa o rezolvati cumva .Multumesc.
*



Aici cauti masina de cumparat??? blink.gif
tataieb12
hei domnilor moderatori
am o problema stiu ca reno.ro si daciaclub.ro au aceeasi baza de date si aceiasi moderator , nu ma pot loga pe reno.ro spune ca user nu exita si pana mea , nu pot crea alt user cu alta adresa de email pot doar sa citesc ce se scrie pe acolo nu pot viziona diverse poze incarcate de useri nu pot descarca nimic de pe forum
poate ma ajuta si pe mine cineva va rog frumos ca daca va iau la injuraturi sigur un moderator sterge postu sau da cu interzisu o saptamina doua ( adica atunci are timp doua minute ) dar asa cand va rog frumos si ma pling nu vede nimeni
Fratzica
pune un printscreen cu eroarea
tataieb12
salut fratica
am sa o iau cu inceputul
intru pe reno.ro apoi parcurg pasi conform pozelor 1-2-3-4-5
si eu nu sunt logat
Fratzica
Ai incercat cu alt browser?
tataieb12
nu am alt browser doar IE
am sa incerc sa mai bag unul sa vad daca merge dar pina acum cum a mers
Fratzica
mie imi pare a fi o problema de cookie-uri pe partea ta. Poti fie sa instalezi inca un browser (chrome il instalezi in 1 min) sau sa stergi cookie-urile din cache-ul IE (Start/Run/inetcpl.cpl - Delete... ).
tataieb12
fratzica
mosule multam frumos de sfaturi merge acum
ale dracu cookie ca de doua zile ma gasit dracii
o seara buna si racoroasa dar nu cu furtuna doar racoroasa
Fratzica
Ma bucur. Cele bune!
luck33ro
In chrome nu pot posta deloc (dar ma pot loga la conturi)
QUOTE
Pagina nu funcționează

www.daciaclub.ro nu a trimis date.
ERR_EMPTY_RESPONSE


In IE pot posta doar pe Reno.ro dar nu ma pot loga pe Daciaclub! Am ceva ban sau modpreview ?>
DragosP
Din păcate, nu.
ady77
QUOTE(luck33ro @ 13 Nov 2017, 13:15)
In IE pot posta doar pe Reno.ro dar nu ma pot loga pe Daciaclub!
*


Are si forumul mandria lui. tongue.gif
AR-18-MOS
QUOTE(luck33ro @ 13 Nov 2017, 13:15)
(dar ma pot loga la conturi)
*


Cam câte mai ai pe-aici?
Adrian Frigo
QUOTE(DragosP @ 13 Nov 2017, 13:30)
Din păcate, nu.

radmasa.gif
pistritu
QUOTE(AR-18-MOS @ 13 Nov 2017, 16:45)
Cam câte mai ai pe-aici?
*


laugh.gif radmasa.gif
luck33ro
Am sters cacheul si cookies si merge doar in IE
Le. l-am rezolvat si pe Chrome smile.gif

Mosu, spor la treaba laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.