Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SE W902 si NOKIA N82
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
boozywoozy
Vand SE W902, nota 10/10, folosit foarte putin, cumparat orange, la cutie, avand la el tot, card 8G, cablu date, adaptor USB ptr card, incarcator, casti, manuale, factura; la pachet cu el mai dau un NOKIA N82 cu card de 2G, nota 7/10, la care mai am doar incarcator si pe care nu l-am mai folosit de 2 ani dar pe care l-am verificat acum daca mai e functional dupa atata timp si functioneaza ca la inceput.
Le vand la pachet deoarece nu vreau sa le mai tin degeaba, eu utilizand altul zi de zi, si ptr ca nu vreau sa ma "tiganesc" la fiecare in parte.
Pretul lor l-am stabilit la 750 lei negociabil, sau 750 lei fix si suport eu curieratul.
boozywoozy
2 telefoane foarte bune la pret bun!
Numai saptamana asta pret special : 600 lei 2 telefoane dintre care unul ca nou!Nu ezitati sa puneti intrebari!!
boozywoozy
Up!!Doar saptamana asta,pret bun plus ca suport transportul!!
boozywoozy
Oferta valabila
boozywoozy
550 lei, 2 telefoane din care unul aproape nou!!
boozywoozy
rezervat N82 ptr 2 zile, SE W902 pachet complet valabil la 400 lei cu tot cu transport.
boozywoozy
up
boozywoozy
oferta valabila NUMAI ptr W902
boozywoozy
SE W902 pachet complet ORANGE la 400 lei discutabil.Fara combinatii, am nevoie de bani
boozywoozy
up
boozywoozy
sus cu el
boozywoozy
up 370 ron
boozywoozy
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.