Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MP3 player Alpine CDE-101RM in garantie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
silviustel
Vand mp3 player Alpine CDE-101 RM, cu specificatiile de aici: http://www.be-loud.ro/produse/CD_Playere_M...PINE/CDE-101RM/
Este achizitionat si folosit de mine din decembrie 2009, este impecabil, cu urme minime de uzura, merge perfect, si are garantie valabila pana in decembrie 2011. Am la el totul, inclusiv cutia in care a venit, manuale etc.
Se adauga si adaptorul la comenzile originale de pe volan pentru Clio, plug and play, creat special pentru Alpine (functionalitate 100%).

Preturi: 1. MP3 player - 400 ron, usor discutabil.
2. Adaptor - 250 de lei usor discutabil.

Contact: PM sau 0766205354.
silviustel
UP!
silviustel
UP!
Iulikk
Un player foarte bun. Am ceva asemanator pe Solenza si pot sa zic (,) ca nu se compara cu head-unit-ul stock al masinii.
silviustel
Up!
silviustel
Up!
silviustel
Up!
silviustel
Sus! Pretul este usor discutabil.
silviustel
Sus!
silviustel
Up!
Ryk
Are lumina portocalie? smile.gif
silviustel
Da, exact ca cel din imaginea din link-ul din primul post. Cel putin pe Clio arata ca din fabrica smile.gif.
iuly89ct
Mai ai player-ul?
silviustel
Da, il am.
iuly89ct
Poti sa-i faci o poza cu mufa din spate?
silviustel
Nu pot chiar acum. Mufa din spate e standard Alpine. Are un adaptor din fabrica la mufa tip Euro.
silviustel
Up!
silviustel
sUS!
silviustel
Sus!
silviustel
Sus!
silviustel
Sus!
silviustel
Up! Preturi usor negociabile.
silviustel
Up!
smoovie2003
m-ar interesa pe mine adaptorul...dar vreau sa stiu daca afiseaza si pe display.
cristy2008
Ofer 250 lei pentru radiocd.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.