Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
camesibiu
Se vinde statie CB, Lafayette Zeus pentru export-10 w, in stare exceptionala, cumparata de cateva luni. Statia se vinde impreuna sau nu cu talpa magnetica Sirio 145 Mag+antena Midland ML 145 tot de aceeasi vechime, utilizate extrem de putin.
Preturi : statia+antena completa = 550 lei
statia = 400 lei
antena completa = 150 lei
Bonus ce se doreste din urmatoarea lista, mai putin antena Funk 90:

1) Montura streasina Sirio CB-FK (neutilizat)- pret 25 lei
2) Plan de masa artificiala President ( lipsa surubelnita mica de reglaj-asa a fost primit) - neutilizat - 60 lei
3) Suport prindere fixa cu mufa DV (neutilizat) - 15 lei
4) Cablu de legatura lungime 4m, pentru antenele din seria cu fluture cu mufa PL 259 inclusa - neutilizat 30 lei
5) Cablu de legatura lungime 4m, pentru antenele din seria cu fluture nu include mufa PL 259 - neutilizat 25 lei
6) Montura cu prindere DV realizata pentru fixarea suportului intre capota portbagaj si aripa spate la Octavia II - SWR realizat 1:1,3 - pret 50 lei
7) Antena Midland FUNK 90 - practic noua - 80 lei, se poate combina cu poz. 3 sau 6 cu cablul 4 sau 5
Pentru cei interesati: va rog contactare pe mail liv_sibiu@yahoo.com pentru a putea trimite poze la cerere.
Transportul este in sarcina cumparatorului.
camesibiu
Anunt valabil, transport inclus.
camesibiu
Anunt valabil !
manolekris
Salut,
Daca e de cateva luni achizitionata sa inteleg ca se beneficiaza de garantie? Mai am un President si m-ar interesa statia ptr masina de firma.
O cumpar fara ezitare daca imi dai un pret bun - nu am nevoie de bonus sau antena.
Ms,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.