Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Dacia
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ing_bardasu
Vand bord CN4 complet 200 RON
Cutie R18 cu timonerie dubla ca noua + timonerie care trebuie adaptata pe dacie+suporti =250 RON
Turometru cu leduri 50 RON
Volan sport 50 RON
Bara torsiune papuc diesel noua cu tot cu bielete 70 RON
Bara torsiune R18 turbo spate 26 mm, ptr dacie pe spate 150 RON
Stopuri rosii de 1300 30 RON
Niste scaune 150 RON
Bielete de R18turbo FRAP +capete de bara de uzina folosite 100 km 200 RON
Geamuri laterale spate + luneta cu dezaburire ionizate, 150 RON
Inchidere centralizata cu 2 motorase 50 RON

O aeroterma suplimentara care baga caldura calumea cu tot cu ventilator si radiator si buton cu 3 trepte 80 RON.
2 aripi fibra Dacia 1300 100 RON, la una din ele trebuie refacut putin pasajul.
Mai vand un carburator dublucorp de Lada 1500 cu tot cu galerie de dublucorp ptr dacie, la pachet 150 RON.

Mai vand mp3 jvc kdr311 mai are si garantie ca nou, 200 RON

2 boxe sony explode 17" rotunde, tot la fel mai au 1 an jumate garantie 100 ron si 2 boxe ovale mari ptr spate pioneer 100 ron.

0729.337.245
Trimit prin posta
ovy_geo93
niste poze? bordul include si ceasurile? si daca da si sunt complete(turometru+etc),le dai separat?
ing_bardasu
Ceasurile da, 50 de ron cu transport prin posta inclus

Si turometrul de langa, tot separat, cu leduri, calumea 50 ron
bashtalu
niste poze cu piesele de r18in special daca se poate
ing_bardasu
Ce anume piese? Bara de torsiune, cutia e in sac, astepta sa fie montata. Timoneria
selcosmin
o poza cu turometrul din fata si pe timp de noapte, daca se poate. ms
ing_bardasu
Nu am , noaptea urca ledurile progresiv in functie de turatie, iar la jumatate are 3 leduri ptr voltmetru. La fel si ziua.
bashtalu
salut,

bara de torsiune de r18 intra in pachet cu tendoanele,bascula si ce mai ai acolo ref la prindere->150 lei?
cu alte cuvinte, inafara de ce e in poze, lipseste ceva? sau e kit complet de articulatie spate dacia? eu am break si m-ar interesa

poate faci rost de bara de torsiune pentru fata tot de r18 cu bucsile de prindere in caroserie

multumesc,
ing_bardasu
Nu man, doar bara 150 sau cu tendoane noi d-alea groase de pe vremuri 200. Piesa cu pivot si bascula s-au dat separat.
Bara fata de R18 nu se potriveste si nu fac rost. Daca vrei ti-o dau pe cea de 22 cu tot cu bielete.
ing_bardasu
Ptr. cei care nu stiu bara de torsiune de R18 turbo se potriveste pe spate la Dacia 1300, 1310, Break etc, si inlocuieste bara normala de 15-17 mm.
bashtalu
salut,

fa-mi un pret pt bara de papuc cu bielete cat si bara de r18 cu tendoane sa vad daca ma bag


multumesc,


ing_bardasu
250 RON.
ing_bardasu
Bordul, volanul, bara torsiune fata, bara torsiune spate s-au vandut. Raman restul pieselor.

Se adauga 2 centuri retractabile ptr dacie in stare f. buna, ca noi, 50 RON ambele.
ing_bardasu
Adaug geamuri ionizate spate + luneta cu dezaburire ionizata = 100 RON
ing_bardasu
Raman scaunele fata 100 RON
Geamuri ionizate spate + Luneta 100 RON
Aripi fata fibra dacia 1300, stanga sau dreapta parca, putin indoita la pasaj 100 RON
Rezervor dacia 1300 f. bun 50 RON
Cutie in 5 trepte de dacie,cu a 5-a lunga, sare din marcharriere cateodata, in rest merge perfect: 100 RON
Capota de 1300 f.buna, fara rugina, are si clemele alea ptr.ornamentul nichelat 50 RON
Centuri pretensionate in stare.f buna 50 RON
Stopuri rosii de 1300, 30 RON
741852963
Salut,

Poti sa pui poze cu scaunelele fata la 100 RON?

Multumesc.
ing_bardasu
Incerc Astazi.
ing_bardasu
Up, inca n-am facut poze la aripi, nu am avut cu ce.
ing_bardasu
SUSSSSSSSS
ing_bardasu
Sussssssssss
bebe96
salut.geamurile merg si la 1310 98?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.