Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ford Scorpio 1987
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MyKe89
Auto înmatriculat RO, scutit de impozit, fără accident, vopsea originală. Motorul are 120.000 km, a fost schimbat în 2005 și trecut în carte (pretabil GPL). Consum 8-9 mixt. Toate actele OK, ITP 2012.

A fost revizuită de mine anul trecut: revizie motor (ulei+filtre), schimbat CV (+ ulei Ford 75W-90), injectoarele (toate 6 schimbate), bielete direcție stg+dr, bujii NGK, furtunuri frână față, lichid frână Ferodo DOT-4, anvelope spate. Nu prezintă jocuri, sunete ciudate.

Necesită schimbate: contactul, electromotorul, delcoul, burduf planetară stânga->roată. Le am deja pe toate.

Ca dotări, reamintesc: ABS, servodirecție, geamuri electrice față, trapă manuală, închidere centralizată, cotiere față+spate, volan reglabil, proiectoare ceață, geamuri cu tentă verde, banchetă rabatabilă 60/40.

PREȚ: 2500 lei AS IS.
o76975345o
Merced
Si de ce-i scutita de impozit?
MyKe89
Înmatriculată pe fundație.
MyKe89
Sus cu ea!
MyKe89
Deci? smile.gif
cmandrei
Redeschis la cerere.
MyKe89
Nici nu mi-am dat seama ca au trecut 15 zile.

SUS!
argon
Ce relevanta are ca e scutit de impozit acum, ca noul proprietar nu va mai fi scutit..
mariusscout
te intelegi cu omu` si ramane pe fundatie
MyKe89
Exact. Imi rezerv dreptul de a selecta viitorul utilizator. tongue.gif

Oferta e limitata. Masina va suferi imbunatatiri, am tot cumparat piese si voi schimba tot ce e defect/problematic/suspect in scurt timp. Cine vrea sa mestereasca personal la ea, o poate cumpara acum.
MyKe89
Cine, cat ofera pe un tanculet cu dotari de actualitate, tractiune spate si motor puternic? smile.gif
MyKe89
Valabil!
MyKe89
Sus!
MyKe89
up up smile.gif
MyKe89
Sus cu el.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.