Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cablu de Kilometraj
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
stejar
dau la schimb cablu kilometraj electric pentru un cablu de kilometraj mecanic de r25 motor de 2.2 injectie benzina.preferabil de pe o masina an 1990
turbodxman
Daca nu vei gasi unul de R 25, retin ca se potrivea de la un alt model de Renault (21...) nu mai retin exact
Cauta in sectiunea Renault 25 topicuri cu "cablu kilometraj" si vei gasi. wink.gif
enache sorin
DACA NU GASESTI, EU AM FACUT DIN 2 BUCATI: PARTEA DE LA CUTIE DE DACIE SI PARTEA DE LA BORD, O PARTE DE OLTCIT (ARE 2 PARTI).
turbodxman
Ajutorul a venit deja rolleyes.gif
stejar
ajutorul a venit dar nu sunt prea bun la inovatii.dreau ceva gata facut:D
enache sorin
MA INTERESEZ CAT MAI COSTA NOI, CELE 2 CABLURI,MAINE, I TI SPUN PRETUL, TRIMITI BANII SI S A REZOLVAT.
turbodxman
Si mai bine. La faza asta ai fost chiar norocos. wink.gif
stejar
bine ca sunt si baieti de treaba aici pe forum.incepe sa imi placa din ce in ce mai tare forumul asta
stejar
se potrivese cablu de km la r 25 de pe in 2.1 td la un 2.2 i?
s3rg3ntu
Potriveste
cj98czh
Potriveste si cel de R18 varianta mai lunga 100% ...

Petry
Se potriveste perfect cel de Dacia model nou,am pus eu,pretul este cam 25 de lei.
bolo_wan
@ ENACHE SORIN. Offtopic -> Daca gasesti timoneria aia da-mi pls un mail. bolo_wan@yahoo.com. Sorry dar am prea putine posturi si nu pot da PM
stejar
Inca valabil.Acum doresc 2 cabluri de km ,mecanice .
unul pentru 1995 cm3 si unul pentru 2165cm3
santo.cristian
Salut si eu as avea nevoie de un cablu mecanic de km mecanic pt benzina 2165 cmc si ar fi binevenita o poza cu cablul si o lungime ca sa stiu macar ce sa caut
turbodxman
La R 25 se poate monta cablu de kilometraj mecanic de Dacia.
Petry
QUOTE(santo.cristian @ 14 May 2011, 21:18)
Salut si eu as avea nevoie de un cablu mecanic de km mecanic pt benzina 2165 cmc si ar fi binevenita o poza cu cablul si o lungime ca sa stiu macar ce sa caut
*



Salut!
155 cm lungime de la o mufa la cealalta,de Dacia,am mai spus, este identic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.