Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Nokia E51 si 6234
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Costy_77
Telefonul este cumparat pe data de 28.12.20010. Nota 10/10 atat tehnic cat si estetic. A fost tinut numai in husa. Lifetimer 52h. Poza reala. Pachet complet ce contine urmatoarele: cutia originala, incarcator retea 220V, cablu de date, CD cu aplicatii, manual de folosire, card micro-SD, handsfree-HS47.

Contact: 0764360130 Pret: 350 Ron
Costy_77
Nokia 6234. Stare: estetic 9/10 functional 10/10. A fost telefonul meu personal. Fara probleme ascunse. Se vinde telefonul + acumulatorul + incarcatorul.

Contact: 0764360130

Pret: 220 Ron.
Costy_77
Sony Ericsson F305 este un telefon destinat jocurilor. Design-ul este pe slide, foarte bine gandit si destul de usor deutilizat. Cele doua variante coloristice ale acestui telefon sunt uluitoare, stilate si foarte atragatoare – polar white & mystic black. Marginile carcasei sunt metalizate iar acest lucru ii confera acel aspect calitativ si interesant pe care si-l doresc toti utilizatorii. Iar daca nu esti multumit de acest design exterior, il poti personaliza foarte usor prin schimbarea carcasei.

Sony Ericsson F305 are ecran TFT de 2 inci, 262k de culori plus este foarte usor de manevrat datorita dimensiunilor reduse iar experienta de joc este rezolutie de 176 x 220 pixeli, fiind vizibil in pozitie deschis/inchis a slide-ului. Asadar, principalul atu al telefonului Sony Ericsson F305 este reprezentat de capacitatea acestuia de a oferi o experienta de joc incredibila.

Sony Ericsson F305 este dotat cu un senzor de miscare care permite jucatorului sa folosesca telefonul pe post de joystick.

Jocurile incluse ne plac si ne incita in egala masura – jockey game, bowling, Johnny CrashTMstuntman does Texas, the SimsTM2, LuminesTM. De exemplu atunci cand joci bowling, va trebui sa misti telefonul pentru a vedea cate popice ai doborat.

Fiind un telefon bazat pe functia de divertisment, Sony Ericsson F305 are implementat un music player cu specificatii foarte clare. Camera este de 2 megapixeli, 2,5 x zoom digital si caracteristici de personalizare a imaginilor capturate. Daca te-ai saturat sa-i auzi vocea interlocutorului sau nu vrei sa ii asculti tipetele atunci cand ii dai o veste proasta, ai putea foarte bine sa-i trimiti un mesaj. Iar Sony Ericsson F305 se incadreaza in randul celor mai bune telefoane din punct de vedere al functiei Mesaje (SMS, MMS, Email). Conectivitatea se realizeaza prin Bluetooth si USB.

In concluzie Sony Ericsson F305 este telefonul care nu te lasa sa te plictisesti, fie ca vrei sa te joci, sa vorbesti cu prietenii sau pur si simplu sa te relaxezi ascultand muzica.

Caracteristici ale telefonului Sony Ericsson F305:

* Camera de 2 megapixeli cu 2.5 megapixeli
* Picture Blogging
* Video Player
* Display: 2 Inci 262k de culori, TFT (176 x 220 Pixeli)
* Mesaje: SMS, MMS, Email, T9
* Inregistrare sunet
* Media Player
* Radio FM
* Tonuri MP3&AAC/ sonerii polifonice
* TrackIDTM
* PlayNowTM
* Taste speciale pentru jocuri
* Senzor de miscare
* Bowling
* Bass Fishing
* Jockey
* Johnny CrashTM Stuntman Does Texas
* Tropical MadnessTM
* Racing FeverTM GT
* The SimsTM 2
* Jewel QuestTM 2
* LuminesTM
* AsteroidsTM
* QuadrapopTM Robotics
* Organizator: alarma, ceas, agenda, cronometru, notite
* Mod avion
* Conectivitate: Bluetooth®, USBB, EDGE, GPRS
* Retea: Quad Band Technology (GSM 850, GSM 900, GSM 1800 & GSM 1900)
* Internet: WAP Browser
* Memorie: 10 MB plus slot pentru card de memorie MicroTM (M2TM)
* Durata baterie convorbire: 8 ore
* Durata baterie standby: 700 ore
* Dimensiuni: 96 x 47 x 14.6 mm
* Greutate: 97.5 g

Contact: 0764360130. Pret: 320 Ron.

Nota: Nu prezinta absolut nici o urma de uzura sau vre-un defect.
bobo77
Merge pe toate retelele?
Costy_77
Da, functioneaza in toate retelele.
bobo77
Este codat ?
Costy_77
Nu este si nici nu a fost codat. A fost cumparat la liber.
Costy_77
Sincer as fi interesat dar nu prea vad cum am putea face un schimb deoarece tu esti din Buc. iar eu din Slatina. De trimis nu trimit primul deoarece am mai trimis cuiva din Bucuresti un telefon si nu mi-a mai trimis nici in ziua de astazi inapoi telefonul pentru care ne intelesesem....
andr3i84
Eu cam la 2-3 saptamani mai fac cate un drum spre Turceni sau Rovinari si poate ne intalnim.
Te contactez eu daca lasi un numar de telefon aici sau trimiti pe privat.
Pana atunci bafta la vanzare.
Costy_77
Ai nr. de tel. sus in primul post.
andr3i84
aaaaa....daaaaa icon_mrgreen.gif
Costy_77
Nimeni interesat ?
Costy_77
Nimeni interesat ?
Costy_77
Nimeni interesat ?
Costy_77
up
Costy_77
up
Costy_77
up
Costy_77
Up. Inca valabil...astept oferte...
Costy_77
UP
Costy_77
Astept oferte.
Costy_77
E51 vandut...valabil celelalte 2
Costy_77
Astept oferte
Costy_77
Valabil.
Costy_77
up
Costy_77
Inca valabil Nokia 6234 si Sony Ericsson F305
Costy_77
up.gif up.gif up.gif
Costy_77
Inca valabil Nokia 6234 si Sony Ericsson F305
Costy_77
Nokia 6234 si Sony Ericsson F305
Costy_77
Inca valabil Nokia 6234 si Sony Ericsson F305
Costy_77
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.