Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] telefon Nokia2730 clssic nou
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Pages: 1, 2
AREDI
Vand telefon Nokia2730 clssic nou in cutie sigila de la vodafone. Telefonul este 3G ceea ce inseamna ca se poate folosi si cu cartela de la digimobil .

Pret 250 lei

Inf. la tel : 0757053072 sau 0770822240
AREDI
Vand telefon dual sim Samsung SGH-D880 in cutie cu incarcator de camera ,CD cu soft ,cablu de date si incarcator auto

NU e replica . Este cumparat cu factura din fostul Mediagalaxi din Mall de la Timisoara acum vreo 2 ani si ceva ...la scurt timp dupa aparitie si a costat la acea vreme 12.000.000 de lei vechi.

Pret 150 lei

Informatii la telefon:0757053072 sau 0770822240
AREDI
up
AREDI
up

4 May 2011, 13:47:
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up

17 May 2011, 18:23:
up
AREDI
up
AREDI
up
bobo77
Ofer 200 lei pe Nokia2730.
AREDI
ok ,trimite -mi un PM cu adresa unde sa-l livrez si prin cine . transportul il platesti tu . daca doresti il trimit prin posta cu ramburs ,atunci platesc eu transportul aici (in jur de 10 lei),iar tu o sa platesti 210 lei la ridicarea coletului . poate nu e asa comod(o sa trebuiasca sa mergi la posta sa ridici coletul) si asa rapid ca si prin curierat ,dar e cel mai eftin . hatareste si trimite-mi raspuns prin PM.

toate cele bune .
AREDI
up
gabize
Cum arata Samsungul (zgarieturi, lovituri, etc...)? E din prima generatie, cea cu probleme majore de blocari si restartari?
AREDI
Arata bine ,nu a cazut niciodata . Butonul de sunat si de oprit s-au sters ,iar eu le-am dat cu maker negru permanent . Eu nu am avut probleme cu el ,il vand pt. ca mi-am luat tot un dual sim 3G pt. a putea folosi cartela de Orange cu cea de Digi . Daca te intereseaza cu adevarat pot sa-ti trimit miste poze prin e-mail .....da-mi un PM cu e-mailul tau. ......s-au poate te ajuta cele ce le-am postat aici acum. Sper sa nu te deruteze anumite reflexii (umbre si lumini ) care pot crea confuzie ...sunt cam de proasta calitate pozele.

toate cele bune.
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
AREDI
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.