Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Magazie Cd laguna
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna I
DANG3RHK
Am cumparat masina cu ceva timp in urma si magazia de cd-uri a functionat pana am ajuns cu masina de la targ acasa. Am fost cu ea la reparat nu se mai poate repara. Am o alta intrebare : Stie cineva unde pot gasi una de cumparat ? Si care este pretul ? Astept un ajutor ms.
alexandru_bot
Colegul nostru cridaia avea una de vandut nu stiu daca o mai are de vandut.
Incearca la el vezi poate o mai are...
DANG3RHK
sunt terminat miam pus si statie si woofer in masina si se aude radio mai bine ca modulatorul de 20 de ori sad.gif
yobobo92
daca e magazie alpin cu 6 cd-uri cum am eu nu cred k nu se poate repara eu am reparato singur nu ii chiar asa de complicata
DANG3RHK
am fost cu ea la 4 electronisti si nimeni nimik ideea e ca ea ia cd-urile dar nu le citeste da error cd 1 cd 2 cd ....
yobobo92
asa facea si la mine da am luato jos am curatato am uns mecanismul k se bloca si nu tragea suficient cdu si acum merge perfect ai grija si la ce cd-uri folosesti sa fie cd-uri bune tdk verbatim .....
DANG3RHK
in general folosesc verbatim, deci de la cd -uri nu e, am sa urmez sfatul tau o sa o desfac in weekend sai ung rotitele smile.gif
Cristy_re
aveti ideie magazia de cd se poate monta si pe cd player original al masini? si cam cat ar costa?
bogdanbby
am si eu o problema asemanatoare acum am cumparat masina si nu ii functioneaza magazia are un cd inauntru dar nu il citeste si nici nu imi ibi deschide ca sa scot cd. am desfacut-o ca sa vad daca are ceva blocat dar nu para sa aiba nimik blocat am misacat motorasul cu ciititorul si cand o conectez
se misca un pic pe tija dar nimik mai mult si nu invarte cd.
nu cunosc pe nimeni de meseri si nu as duce-o la oricine ca sa imi ia jumate din piesele bune.
ce as putea face, nu are cumva pe undeva ceva siguranta?
MatzuJr
salut ,caut si eu o magazie ,cea de 4 sau 6 cd care sa mearga la philips radiosat 6010 pt o laguna 1 ph2 din 98.Comenzi+display vreau sa mearga.
cridaia
QUOTE(MatzuJr @ 5 Jun 2011, 00:21)
salut ,caut si eu o magazie ,cea de 4 sau 6 cd care sa mearga la philips radiosat 6010 pt o laguna 1 ph2 din 98.Comenzi+display vreau sa mearga.
*


ai PM......si stiu pe cineva care avea una cu 6 CD-uri, dar nu stiu daca mai e de actualitate.
MatzuJr
Salut stie careva daca magazia philips RC 026 perge pe radiosat 6010 philips,cel cu caseta?mufa de sus este de magazie.
cridaia
magazia mea a fost Philips si s-a potrivit...nu vad de ce sa nu mearga.
legat de comenzile de la volan, atata timp cat cass-ul este original Renault, comenzile nu se pierd.
bogdan_ndn
am si eu o magazie de cd-uri alpine cu 6 cd-uri doar ca o montez si nu pot sa o pun sa cante pt ca nu o am la source! FIRELE INTRA PERFCT NU CRED CA DE ACOLO E DEFECTIUNEA! ma poate ajuta cineva?trebuie facuta vreo setare?
trc-robi
am si eu magazie cu cd. faceam si eu cd cu muzica trransformate in trakuri. acum nu mai fac ca nu mai imi gaseste cutia la comenzile de pe volan. ascult radio nu stiu so fi stricat ca curent are , ma umblat la mufa,,am scos cd le-am bagat,,nu-mi apare pe bord doar radio...ma gindesc s-o mai tin?
jsn02
Mai este cineva pe aici care are o magazie de vanzare? Mentionez ca am Radiosat 6000 si navi. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.